Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan emberről álmodok akit még soha az életemben nem láttam?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok és gyerekkorom óta álmodok egy férfiról még soha nem láttam őt de egyszer álmomban meg is ölelt és olyan nyugalmat árasztott,hogy éreztem minden gondom elszáll!most ott tartok,hogy ébren is álmodozok róla!Ki lehet ő????
2013. nov. 5. 19:53
 1/4 anonim válasza:
Olyan nincs hogy sose lattad. az agy nem kreal embereket. Tudatalatt nem figyelsz de latod ot akar minden nap a boltban csak nem figyelsz es tovabb nezed mikozbe az agyad mar meg is jegyezte
2013. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy szép és nagyon gazdag nő vagy, akkor én vagyok.
2013. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ilyen velem is volt már.

Egyszer kiskoromban (4 éves) álmodtam egy szőke kék szemű kisfiúval, akivel egy parkos/erdős területen találkoztunk.

Kezet fogott velem, és bemutatkozott (Alex).

Évekig kerestem az álombeli kisfiút, meggyőződésem volt, ha felnövök, ő lesz a párom.

A jelenlegi barátommal körülbelül fél éve ismerkedtem meg.

Kék szemű, mint az álombeli kisfiú, a haja ugyan barna, de gyereknek szőke volt, és Alex-nek hívják. :)

2013. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen oldal! A neve asszem Is This Man A Dream? ezt a google-be üsd be .. Kb 1 millióan látták senki sem ismeri.
2013. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!