Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az oka az egyre...

Mi lehet az oka az egyre szörnyűbb rémálmaimnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néha fülhallgatóval alszom el, és az egyik ilyen alkalommal egy adott szám folyamatos lejátszásra volt téve. Szörnyű rémálmom volt akkor, egy gyilkos megölt körülöttem idegeneket és barátokat is, És engem is bántott de nem haltam meg. Felébredtem, visszaaludtam, az álom folytatódott, a gyilkos próbált megölni, én pedig rettentően féltem, és megöltem... Széttéptem egy láncfűrésszel. (Mielőtt bárki azt gondolná, hogy gyilkos hajlamaim vannak, szólok, hogy nincsenek, sosem bántanék senkit) Pár nappal később ugyan úgy fülhallgatóval aludtam el, ugyan az a szám folyamatos lejátszáson. A gyilkos élt, és megint bántott, próbált megölni, viszont fölébredtem... Miért van az hogy amikor azt a számot hallgatom éjjel, akkor folyton rossz álmaim vannak? Egy egyszerű szám. Nem félek vagy ilyesmi, egyszerűen csak érdekel, hogy ez miért lehet... Előre is köszi a segítséget.

2013. nov. 6. 21:26
 1/4 anonim válasza:
Az álomvilág egy másik világ, ha elhagyod azt akkor a világot hagyod el. Ez legyen a tudatodban. Mivel a te fejedben látszódik le ezért ennek a világnak te vagy az Istene! Az álmodban támaszd fel a halott személyeket akiket akarsz, hozz létre akármit! És azt a köcsög gyilkost ugyanúgy pofozd helyre. Én ennek a tudatában álmodom. Az álom csupán a tudatod kérdése. Az én álmomban én vagyok az isten, imádok aludni :D
2013. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a dal okozza, lehet, hogy a dal csak "megnyitja" a megfelelő ajtót. :) Bár érdekelne az is, miről szól az a dal pontosan...


Viszont, a visszatérő álmokat érdemes megfejteni, hiszen ilyenkor egy olyan álomról van szó, amely üzen valamit, figyelmeztet, vagy ilyesmi, tehát a tudatalattid el akar juttatni valami fontos infót a tudatodba, és amíg ezt a tudatod nem érti meg, addig újra és újra próbálja elmondani neki. Az álomban a tudatos és tudatalatti gondolkozás kicsit összemosódik, könnyebben megy át az információ.


A gyilkosság, vagy akár a gyilkos megölése is, általában elfojtott agresszivitást jelez. Lehet, hogy nem tudnál bántani soha senkit, de az még lehet a ló túloldala, lehet, hogy néha úgy ott ég benned, hogy "hú, de felpofoznám azt a barmot", vagy csak "de megmondanám neki a magamét", de ekkor bekapcsol a vészfék, mert nem akarsz agresszív lenni és bántani másokat, ezáltal elnyomod ezt az érzést magadban, nem engedsz utat neki. Aztán túl sok gyűlik fel, és mielőtt eldobnád te is a malomkövet, a vészcsengő, azaz a tudatalatti villog ezerrel álmodban, hogy figyelj oda! :)

Az is lehet, hogy félsz a barátaid elvesztésétől (megöli őket a gyilkos), és igyekszel tenni ellene (félsikerrel, a gyilkost megölöd, de későn). Lehetne még hosszan elemezni, hogy mi mindent jelenthet az álom, viszont most késő van, és igazából te vagy az, aki igazán tudhatod, milyen érzések lapulnak mögötte. Játssz asszociációs játékot: mi a legeslegelső szó, ami eszedbe jut, ha azt mondom: gyilkos? Több kulcsszóval is játszd el ezt, még ha hülyeségnek is tűnik, ami szó eszedbe jut, akkor se keress helyette másikat! Írd le az aszociációidat, és gondolkozz el rajta, vonj párhuzamot a valódi életeddel, ébrenlétben történő dolgokkal, és meglepő dolgokra fogsz rájönni :)

2013. nov. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hallgass semmit alvás közbe!
2013. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz, a te álmodban te vagy az Isten! Amit álmodsz, ott azt és úgy hozol létre, amit csak akarsz! Ott, ha farkasember akarsz lenni az leszel, ha szét akarsz rombolni egy épületet a kezeddel, hát tedd meg. Ha a gyilkost kisujjal szét akarod tépni, csak rajta! Bármit megtehetsz, hiszen ez a te fejedben van, ott Te vagy a mindenható. javaslom a gyilkosnak, hogyha legközelebb meglát meneküljön, hiszem ott neki kell tőled félnie.:)
2014. márc. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!