Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa rémálom miért...

Nagyon furcsa rémálom miért álmodtam ezt? F/14

Figyelt kérdés

Először is lekötök néhány fontos információt: Nem használok drogokat,nem fogyasztok alkoholt,és normális életem van, normális iskolába járok.Nem töltök 0/24 órát semmilyen elektronikus eszköz előtt. Maximum 3 óra.


Nos ez egy nagyon furcsa álom egész életemben nem álmodtam még ehhez foghatót.Megyek hazafele a táskámmal az iskolából,a táskám szokatlanul nagy.Reggel 6 óra van tél, de hó nincs sehol. Megérkezek a házunkhoz (a házunknak nagy kapuja van, és egy a kocsink (ezüst opel zafira) áll előtte. Nincs senki otthon. Aztán észreveszem, hogy nincs nálam a kulcs és nem tudok bemenni. Ekkor az osztályom fele körül-belül 18 gyerek, fiú és lány vegyesen a hátam mögül elém vág.(Eddig egyedül voltam)És elkezdenek nevetni, aztán pedig furcsán néznek rám, mint ha nem lennék normális. Ekkor a tanárnő előbújik a a kocsik mögül(WTF?) és az egyik lány osztálytársam(akivel kifejezettem jóba vagyok) azt mondja(a nevemet nem írom le, ezért kicsillagozom) : Tanárnő,a **** megőrült!

--FIGYELEM SZOKATLAN ÉS KIFEJEZETTEN FURCSA PÁRBESZÉD---

-Megőrült. Isteneket lát? (csodálkoztam hogy miért mond ekkora baromságot)

Ekkor a tanárnő mosollyal néz rám és hallgat..

A többi osztálytársam hirtelen köddé vált)

Én pedig elkezdem ordítani, hogy ISTEEEEEEEEN!!!!!

(Mondtam hogy nagyon furcsa lesz)

Szinte nem is én akartam ezt mondani, mint ha valami lett volna bennem, talán egy démon.És ő ordította volna az én számon,tüdőmön, és hangszálaimon keresztül.

Ekkor a tanárnőnek korhadt, sötétzöld színű lett az arca és elkezdett remegni, nem emberi ordítással összevetve.


És erre ébredtem. (Aznap a tanárnő kedves volt, mint mindig és az osztály is rendben volt)


Nem tudom hogy ez miért történt, talán a túl sok Creepypasta. Ti mit gondoltok?



2013. nov. 6. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Miközben olvasom elgondolkodom,

hogy mégis mi az ürülék tócsa akarna ez lenni,

mely szétfolyik épp a megnyitott weblapon?

2013. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Ekkor a tanárnő előbújik a a kocsik mögül(WTF?) és az egyik lány osztálytársam(akivel kifejezettem jóba vagyok) azt mondja(a nevemet nem írom le, ezért kicsillagozom) : Tanárnő,a **** megőrült!"

Talán Csicsai Danikának hívnak te észkombájn! X)

2013. nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem csak túl sok volt a CP.
2013. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne tulajdoníts nagy jelentőséget az álmoknak. Sokszor álmodunk hülyeségeket. Ennél én sokkal cifrábbakat szoktam.
2013. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. új vagyok ezen a lapon
2013. nov. 7. 22:50
 6/9 A kérdező kommentje:
negyedik köszi a választ :D segített
2013. nov. 7. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit el vagy tévedve a fantázia világodba azt hiszem. Magányos típus vagy?
2013. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A következő álmodban az érmelléki kuglófember megöl!!!
2013. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltból merítenek témát. Akár átélted, vagy elképzelted, hallottad, láttad, olvastad, stb az apró moazikokat, amiket aztán teljesen öntörvényűen rak egymás mellé, míg egy érthetetlen katyvasz lesz belőle. Ne keresd az értelmét.
2013. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!