Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

egyszer sétáltam haza a suliból, aztán amikor kész volt minden, kimentem kutyázni. járt az utcán egy cigány család és bement szó nélkül az udvarunkba. én mondtam nekik hogy segíthetek, ők meg azt hogy adjam ide a bicajt, és vissza is fogják hozni. egy kicsit megijedtem de odaadtam. másnap megint visszajöttek, csak nem a bicajomat adták vissza hanem egy ötkerekűt és kopott is volt. szóltam nekik hogy hé ez nem az enyém, de ők azt mondták hogy nem érdeklik, az a lényeg hogy biciklit hoztak vissza. Aztán pár nappal később betörtek és elrabolták a kutyánkat, ln persze kerestem. találkoztam megint a családdal, megkérdeztem hogy látták a kutyámat, azt mondták hogy nem látták, de én észrevettem hogy mégis náluk van, ezért elvettem és elfutottam. ők kergettek de nem mentek be,és hajnal körül meg engem raboltak el.lefogták a lábamat és a kezemet. Valahogy egyszer megszöktem, de azt észrevették, és rohantak utánam. és felébredtem. nem tudom mit jelenthet, de nagyon furcsa álom volt. 10/L


ui: a koromon ne lepődjetek meg gyakran álmodok hasonlókat, és azért írtam ki mert nem nagyon tartottam normálisnak hogy ennyi idősen ilyet álmodok.



2012. dec. 10. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs az álmoddal, persze, kicsit fura, de én is tök normális vagyok, mégis álmodtam elég furákat, leginkább úgy 5 éves korom körül (pl. hogy üldöz az ördög...) úgyhogy szerintem ne aggódj:)
2012. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az álom tudományos oldalról nézve a meglévő gondolataidat és emlékeidet rakja össze elég furcsán.
2013. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdező! Nem tudom hogy ez még aktuális-e fogsz nekem válaszolni vagy nem, de ha a származásod Magyar és nem cigány, akkor ennek az álomnak egy nagyon erős jelentése van. Ha a cigányokkal szóba állsz és adsz nekik valamit akkor mindig ígérgetni fognak neked hogy majd visszahozzák de nem. Ez mindig egyre csak rosszabb és rosszabb lesz, kisebb aztán majd nagyobb lopások, végén még ahogy írtad a saját kutyádat is ellopták amit te visszavittél mivel a te tulajdonod és egy biciklinél többet ér.

Utána természetesen ezért megharagudtak rád hogy te elvitted tőled azt ami a tiéd és ezért üldözni kezdtek. Nem kaptak el de legközelebb valahogy mégis és elvittek téged oda hozzájuk ahol tutira megvertek vagy más módon bántalmaztak. Azután meg ahogy írtad megszöktél valahogy. Ez pszichológiai álom volt és nagyon tanulságos és valós problémát mutatott be neked.

Tanulság! Cigányoktól mindig tartani kell a 3 lépés távolságot és semmi értékesebbet nem szabad nekik odaadni!

2023. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!