Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? A...

Mit jelenthet az álmom? A többi lent.

Figyelt kérdés

A valóságban 1,5 hónapja halt meg a rokonom, 2 hete temettük el. Eddig nem álmodtam vele, csak most.


Az álmom: Ő meghalt, én pedig visszautaztam az időben és adtam tanácsokat neki, hogy mit ne egyen, igyon, tegyen. Így ő megmenekült, de akkor a felesége halt meg. Ismét visszautaztam az időben és most a feleségének adtam ugyanilyen tanácsot. Végül mindketten életben maradtak.


Van ennek valami jelentősége vagy csak most kezdem feldolgozni a tragédiát?


2013. nov. 10. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sokmindent jelenthet.

Azt is jelentheti hogy segíthettél volna neki h életben maradjon de te mégsem segítettél.

Vagy csak eyszerűen csak most dolgozod fel h i is történt valójában.

Ha hiszel ebben az ezo-s sz@rságokban akkor azt mondanám hogy akár szellem is lehet a házadban, vagy hozzád tapadva :-D .

2013. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én valahogy a két tábor között vagyok. Nem nyelek be minden hülyeséget, de el sem vetem, mert nincs sem erre sem arra tudományos magyarázat. Nyitott vagyok.


Amúgy nem tudtam volna segíteni rajta az életben, rákos volt:(

2013. nov. 10. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok általában mindig összefüggnek a valósággal de az álomban teljesen máshogy látod a dolgokat. Alvás közben az agy feldolgozza a megtörtént eseteket (és nem feltétlenül sorrendben) és megálmodunk azzal az eseménnyel kapcsolatos dolgot de legtöbbször semmi köze sincs a valóságban megtörtént eseménnyel csak az agy így dolgozza fel, ezért van h néha értelmetlen hülyeségeket álmodunk, ilyenkor nem érdemes semmi logikát keresni benne. A te esetedben már volna értelme de ha ép ésszel átgondoljuk akkor rájöhetünk h van értelme vagy nincs, de mivel te ismerted az említett személyt ezért csak te tudhatod. Van mikor az álmokban megjelennek bizonyos "jelképek" tehát olyan dolgok amiket ki kereshetünk az álmos könyvekben és jutunk valamire de ebben az álomban nem vettem észre semmi ilyesmit, de az álmoskönyv sem biztosíték semmire.

Az Ezo-s részével én is hasonló helyzetben vagyok mint te, de azért nem ártana valami normálisabb fórumokon olvasgatni, nagymamá történetei hagytak bennem nyomot tehát ez a szellemes dolog még talán igaz is lehet de tudtom szerint csak akkor áll fenn ennek a veszélye ha nem hagy nyugodni az álom, folyamatosan visszatér és elfajulnak a dolgok, egyre rosszabakat álmodsz vele.

Szerintem gondolkozz el ezen az álmon 3és biztos fogsz találni rá valamiféle választ.

U.i.: A tudományban sem kell mindent elhinni, főleg azokat (a tudományos dolgokat) amiket a média (is) közvetít. A háttérben olyan dolgok is folynak/folyhatnak amikről fogalmunk sincs, meg olyanok amikbe jobb nem belegondolni, pl.: (inkább nem is mondok példákat).

Remélem tudtam valamit segíteni, első voltam.

2013. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ.


Valószínűleg csak most dolgozom fel a dolgot, mert "ma" nem álmodtam vele.

2013. nov. 11. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!