Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, agyturkászok!...

Álomfejtők, agyturkászok! Volt egy fura álmom. Segítenék megfejteni?

Figyelt kérdés

na szóval

az álmomban élt papóm aki amúgy már több éve meghalt

katona voltam asszem hős veterán, és a nagyszüleimhez mentem haza

szomorú voltam és papó azt mondta, hogy hátha jobban leszek ha a közelemben leszneka bajtársaim tehát temetessük át őket az udvarunkra

én jó ötletnek találtam

igy aztán én mama ès papó elkezdtük àsni a sírokat (de persze még totál nem volt biztos, hogy megengedik az áthelyezést... volt egy ilyen érzésem legalábbis. a másik részről meg lehet olyan borzalmakat éltem át, hogy még ez6 is teljesítették volna? vagy papót tisztelték ennyire? nemtom...)

asszem 6 db volt kimérve és megalapozva az ására

és kettőt el is kezdtünk

az egyiket mama, a virágos kertbe

a másikat mi papóval a terasz és lépcső lejáró mellé ahol amúgy alig volt hely

valami vascső volt a Földben

(asszem a hinta alap, gyerekkor emlékeim vannak két nagy darab vascsőről amely állt a földben de hintázni sosem lehetett rajta...)

na, amellé került egy sir

és a sir alakját végülis nem tudom milyen oknál fogva de átrajzoltam annak ellenére, hogy papó mondta, hogy úgy nem fog beleférni a koporsó

és az új alapot kezdtük el (főleg én...) ásni

ennyire emlékszem


Kérlek segítsetek. További szép napot minden kedves válaszolónak!



2013. okt. 20. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
*lesznek a
2013. okt. 20. 13:55
 2/6 A kérdező kommentje:

és a földben is kis betű

elnézést, csak most keltem

s minnél hamarabb írni akartam el ne felejtsem :D

2013. okt. 20. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
a-a
2013. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Generalis ***** válasza:
Ebből annyit tudtam levezetni hogy a papód hiányzik és mindig gyászolod mivel nagyon szeretted és tisztelted ! Részvétem !
2013. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2013. okt. 20. 22:17
 6/6 anonim válasza:

Ummm....hát ez egy érdekes álom, az biztos.

Az emberi agy nagyon nagyszerû, akár hiszed, akár nem. Van olyan, hogy fog régi emlékeket (akár csecsemôkoriakat is), és azokat beleszôheti egy álomba. Nem feltétlen "égi jel" ha a papód megleneik és sírokat ástok, az is lehet, hogy régebben láttál egy ilyen filmet, vagy egyszerûen a nov.1 hatása. Sokan mondják, hogy okt.30 és nov.2(/3) között sírokról, zombikról, lényekrôl vagy az elhunyt szeretteikrôl álmodnak. Ez csupán egy 'emlékeztetô', hogy valaha veled volt, de már nincsen, csupán az emléke. Ilyenkor azt szokták tanácsolni, hogy adj neki egy utolsó tiszteletet és engedd ôt békében nyugodni. Addig nem nyugodhat meg, amíg azt látja, szükséged van rá...

És ôszinte részvétem

2013. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!