Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azt álmodni, hogy...

Leyla113 kérdése:

Mit jelent azt álmodni, hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Kicsit pontosabban: zombiapokalipszis, és megöl egy zombi, de a nézőpontokat váltogatva egyszerre vagyok én magam meg a zombi. Tudja valaki, ez mit jelent?

2013. nov. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
A zombiság az álmodban a homoszexualitás szimbóluma. Látens meleg vagy és rettegsz attól, hogy összetalálkozol pár nyíltan meleg férfival/nővel, és már nem tudod legyőzni a kísértést, te is "megfertőződsz".
2013. nov. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apokalipszissal álmodni azt jelenti az óhéber álomszimbolikában, hogy nagy terheket cipelsz a válladon, ezek miatt komolyan aggódsz. Ehhez jön, hogy az egész emberiség ügyét a szíveden viseled.


Ugyanakkor freud nyomán az is megjelenik, hogy vágyakozol valamelyest arra, hogy tegyél is valamit az egész emberiségért, vagy a népedért, városodért. Tehát a többi emberért. Ha érted, mire gondolok. Ez nagyon nemes tulajdonság. Lehet, hogy kékvérű felmenőid vannak :D


A zombikat szerintem csak az agyad társította a képhez, mivel mostanság általában az apokalipszishoz zombik társulnak... Kábé ennyi...

2013. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okééé, köszi! :)
2013. nov. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!