Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 3at is álmodtam egy este,...

3at is álmodtam egy este, mind a 3 nagyon pontosan megmaradt bennem. Mit jelentek az álmaim?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy tengerparti kollégiumban lakom (kolis vagyok most is már 2,5 hónapja), és elmentem a tengerpartra latin órára, és tudtam, hogy valahol ott egy atombomba, de nem tudtam/lehetett elmenekülni, és felrobbant, és éreztem, ahogy a testem molekuláira, atomjaira szakad, szörnyű volt. Felébredtem, aztán egy másik álom: hajókázunk családommal, erre beleesünk a vízbe, és ott egy csomó cápa, és csak játszadoznak velünk, mi meg nagyon félünk, és végül anyukámat megeszi egy cápa, mi is alig menekülünk meg, úgy, hogy kimászunk egy deszka mólóra, ami a semmibe vezet, de én valamiért tudom, hogy arra kell menni. Ekkor felébredek, és a bal mutatóujjam jéghideg, és fájnak benne az ízületek. Megint elalszom, új álom: Elmegyek a távol lakó unokatesómékhoz kocsival, és nálam van a bőröndöm, amit lerakok az autó mellé. Bekopogok, de a házukban már cigányok laknak, azok az igazi szegény, lezüllött cigányok. Próbálok távozni, de marasztalnak, mire kimegyek, a kocsimat ellopták, a bőrönd még megvan. Próbálok távozni az utcáról, de sok cigány van, és egyrészt rám próbálnak sózni valami cuccot, másrészt turkálnak a zsebemben, miközben én majdnem mindkét hüvelykujjammal próbálom a zsebemben tartani a pénztárcámat és a telefonomat. Mielőtt elérném az utca végét, (még nem tudtak semmit ellopni) felébredtem. Mind a 3 álom egy este történt, és most nagyon friss, és szokatlanul pontosan megmaradt bennem mind, és ez furcsa, nem szoktam emlékezni az álmaimra. Ez mit jelenthet?

2013. nov. 16. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

1. Tudat alatt félsz a haláltól


2. Szereted a szüleidet, félsz hogy elveszíted őket és itt is ott van a félelem a haláltól


3. Valamilyen elfojtott incidensed volt az orkokkal .

2013. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a globális helyzetet tükrözi. Ragadozók és élősködők törnek az életedre és vagyonodra.

Elég ijesztő.... ez ma volt?

2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez ma volt... Nagyon furcsa volt, nagyon élesen bennem maradt az egész... Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 17. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!