Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig ilyeneket?

Miért álmodok mindig ilyeneket?

Figyelt kérdés
14/L vagyok és amikor álmodok, az szinte csak arról szól, hogy én pasi vagyok és egy másik pasit.. hát kívánok. Ez miért van? Ma is erről álmodtam, olyan volt mint egy akciófilm, de az játszott benne nagy szerepet. Akik hisznek az ilyenben: lehet, hogy az előző életemben meleg férfi voltam?

2013. nov. 16. 13:22
 1/7 anonim válasza:
nekem is voltak értelmetlen álmaim ugyanazt állmodtam minden nap de elmult most azt állmodok amit akarok
2013. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én az előző életben nem nagyon hiszek, szerintem a tudatallatti jön elő, mikor álmodsz. A pasikat szereted, ez ok... de nincsenek olyan gondolataid, hogy mennyivel könnyebb lenne pasiként...? Ez magyarázná az álmot...
2013. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nagyon ritkán fantáziálok arról, hogy milyen lenne nekem pasiként, de az álmok után egyre gyakrabban. Én még arra is gondoltam, hogy azért lehet, mert a melegekért valahogy úgymond odavagyok.
2013. nov. 16. 20:34
 4/7 anonim válasza:
Na akkor ez az! Mármint ha csíped a melegeket, sokat gondolod magad a helyzetbe, ez álmodban is lecsappan! A kérdés: nem lehet, hogy benned is van meleg/bi hajlam? Különben szamomra érthetetlen, hogy miért vonz a téma. Én is voltam már álmomban pasi, de nekem ez nem meglepő, mivel tudom, ha választhatnék nemet, nem gondolkoznék. Más lehetőségek, kapcsolatok meg minden... és ezt a lehetetlen dolgot élem meg néha álmomban...
2013. nov. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagy, a serdülőkor közepén, teljesen természetes, hogy szexuális töltésű álmaid vannak, még ha zavarosnak, idiótának is tűnnek. Az agyadba napról-napra egyre több, a szexualitáshoz kapcsolható hormon jut, így az álmaid is jelentős részben e körül forognak. Ezzel mindenki így van. Örülj neki, hogy nem medvékkel és fókákkal játszol álmaidban BDSM játékokat.
2013. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hinnék az ilyenben, azt mondanám, persze hogy lehet. Viszont inkább Sceptic-kel értek egyet, annyit hozzátéve, hogy sok tinilánynak megmozgatják a fantáziáját a melegek (lásd még yaoi/BL), így azért ezt jóval érthetőbbnek találom, mint az animál-szadomazó felállást :)
2013. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!