Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Esküvő! Mit jelentsen ez?

Esküvő! Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hónapban tübbször álmodtam esküvővel, mindig koszorúslány voltam és úgy vettem észre az összes álomban az ruhám kapott nagy hangsúlyt, hol valami gáz volt vele, hol ez hol az. Azt olvastam az esküvő halált jelent, csak gondoltam kiírom így, hogy a ruhámnak fontos szerepe van, hátha mást jelent.
2013. nov. 25. 16:17
 1/1 anonim válasza:
Változást jelent, ami lehet pozitív vagy negatív. Lehet még vágyakozás a saját esküvőre vagy félelem a saját esküvőtől. Esetleg szexuális vágyakozást jelenthet még. A ruha folytonos hibája pedig annyit jelenthet, hogy törekszel a tökéletesre. A halál csak annyiban szerepel, hogy mivel mindkét fél felad valamit a házasságban, áldozatot hoz, mintegy "meghalnak" kicsit, hogy az új egység, a házasság létrejöjjön. Ettől nem kell félned.
2013. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!