Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a saját esküvőm...

Mit jelent, ha a saját esküvőmről álmodok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tegnap este eléggé megharagudtam a páromra. Én haragban feküdtem le aludni, nem szóltam hozzá. Éjszaka rosszul aludtam. A saját esküvőmről álmodtam, kétszer is. Mindkét alkalommal negatív élményt nyújtott a dolog. Az első alkalommal mindenki az esküvőre igyekezett, én pedig rohantam a tömeggel szemben, lökdöstem őket, hogy menjenek arrébb, (lehet viccesen hangzik,de) a cipőmért szaladtam, mert mezítláb voltam. De közben féltem, nem akartam hozzámenni. Lehet a harag miatt, meg lehet mert fiatalok vagyunk még ehhez. A többire nem emlékszem. Felébredtem. Utána ismét az esküvőről álmodtam. Ruhákat nézegettem valakivel, nem emlékszem kivel. De egyik ruha sem tetszett. Valakinek van valami ötlete, esetleg meg tudja fejteni, hogy miről szólhat ez az álom? Előre is köszönöm!

2013. aug. 31. 10:34
 1/2 bakur12 ***** válasza:
Mar megfordult a tudatalattidban, hogy a parod fog elvenni, talan nem csak ott, es mivel megbantott elegge felkavarodtak az erzeseid; nem tudod, hogy akkor most mit akar, hogy tenyleg szeret annyira, mint eddig gondoltad?
2013. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez lehetséges, jót mondtál! :)
2013. aug. 31. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!