Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már másodszor álmodom erotikus...

Már másodszor álmodom erotikusat az irodalomtanárommal. Mi az oka? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Van barátom, akit nagyon szeretek, a szexuális életünk is kimagaslóan jó, tetszik, stb.

Kedvelem a magyartanáromat,aki 28 éves (én 17) és már másodjára álmodok sikamlós dolgokat vele. Az elsőben egy konkrét aktust álmodtam meg (ez régebben volt), ma pedig azt, hogy megcsalta velem a feleségét, szerelmesek voltunk, stb. De nem feküdtünk le.


Ennek mi lehet az oka?


Egyébként velem már előfordult, hogy olyanokat álmodtam, hogy egy nagyon csúnya osztálytársammal csókolózom, stb. Szóval ez nálam nem "fura".


Köszönöm szépen előre is! :)



2013. nov. 26. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A biosz tanárok jobbak. Emlékszem rá általánosba 10-ből 14-es volt. A legszexybb tanár akit láttam. De csak 2 évet tanított nekünk.
2013. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Álom és esős idő. Nincs mindig konkrétan megmagyarázható oka álmainknak.De lehet hogy tetszik neked a tanárod, és sokat fantáziálsz vele. Nekem is volt erotikus álmom olyan hölggyel is, akit sohasem láttam és nem ismertem.Főleg olyankor vagyok igy, amikor több ideig nem volt természetes kapcsolatom és felgyűlnek a hormonok. Ne tulajdonits neki különleges jelentőséget,legtöbbször az agykéreg működésének a különleges játéka, amikor az alvás állapotában az agyi tevékenység egy része kikapcsol és a hiányzó agyi pályákon fura történetek kavarognak.Mint lehetséges szerelem felejtsd el a tanárodat és lehetséges, hogy megszűnnek ezek a fura álmok. És ügyelj, hogy szexuálisan ne légy kiéhezve.
2013. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tanárúrkérem válasza:
38%
Szerintem feltétlenül beszéld meg a tanároddal! :)
2013. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéljem meg vele?

Egyébként említettem neki, hogy álmodtam vele, csak már kontextusban... :DD

2013. nov. 28. 19:26
 5/5 A kérdező kommentje:

Szexuálisan egész biztos, hogy nem vagyok "kiéhezve", mint mondtam, a barátommal kifogástalan a nemi életünk. Tényleg.

Sose volt még ilyen jó senkivel. Éppen ezért nem értem.

Mondjuk az én és a tanárom kapcsolata már több évre tekint vissza és én mindig is nagyon szerettem őt.

2013. nov. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!