Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok is szoktak erotikusat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok is szoktak erotikusat álmodni?

Figyelt kérdés
Ha igen mit?
2013. jan. 2. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, álmomban hallottam a hangod. Olyan erotikus volt, úgy b@szta a füleimet. :)
2013. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én azt szoktam álmodni hogy az exekkel szexelek...hál istennek nem mindig, de egész jó érzés tölt el mikor felébredek :D
2013. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Már megint a dobozba zárt exek. F@szom bele :D
2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem,a lányok nem álmodnak,nem hogy még erotikusat,semmit se...

Miért ne lehetne nekik?Mondjuk a legutolsó csajomnak elő fordult,hogy éjjel fel ébredtem és el kezdtem őt izgatni,aztán be dugtam neki és azt álmodta ,hogy dugom...Aztán valahogy(talán az élvezkedéstől) fel ébredt és nem ellenkezett.Sőt,élvezte,hogy ilyen perverz módon csináljuk.

2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A magyar kormányban "dolgozók" is szoktak ilyeneket álmodni, de általában orálról. ...
2013. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nanááá.
2013. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Első vagyok. Poénkodni sem lehet? Jól lepontoztatok, ez hihetetlen :)
2013. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 4

Légyszi linkeld be azt a részt ahol azt mondtam hogy nekik nem szabad

A kérdés inkább az volt hogy mit álmodnak, te erre nem igazán adtál választ. Csak belém kötöttél

2013. jan. 2. 15:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen igen,szoktak,én is szoktam,és mindenki más is. Legfőképpen szexuális aktusról jelenlegi partnerrel,régebbiekkel,vagy másokkal.
2013. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van a leányok nem álmodnak semmit , ok minden valóságban akarnak.
2013. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!