Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megtudom almodni a jovobeli...

Megtudom almodni a jovobeli tarsamat, szerelmemet?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor hogyan? Koszonom az ertelmes valaszokat .aki szeretne provin is írhat :)

2013. dec. 8. 13:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
En kis korom ota almodok egy lannyal, erzem es tudom, hogy o az, aki a tarsam lesz egy egesz eleten at, aki a "masik felem". En hiszek benne. Remelem, most mar hamarosan megtalalom.
2013. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
De ez nem tudatos, ezt kis koromban "kaptam".
2013. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azert koszi :)
2013. dec. 8. 14:11
 4/11 anonim válasza:
100%
Értem hogy ez az ezotéria kategória, de az ember, ha jól tudom csak arról álmodhat amit már látott vagy el tud képzelni, ismer. Tehát én nem egészen értem hogy álmodhatnál egy ismeretlenről, aki a párod lesz.
2013. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van :)
2013. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jo akkor nem lehet ! Koszi
2013. dec. 8. 14:55
 7/11 anonim válasza:
76%
Kerdezo, ne add fel szerintem. Nem feltetlenul a szkeptikusoknak van igaza. Vannak dolgok, amik akkor is leteznek, ha nincs ra tudomanyos magyarazat...
2013. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. dec. 8. 17:12
 9/11 anonim válasza:

Persze hogy vannak. Ezek a csodák.. Elég ritkán fordulnak elő :)

De most nem azt mondom hogy ez az egész hülyeség, én a fizikai oldaláról közelítettem meg :)

2013. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogyha a jövőbeli társadat már ismered, vagy még nem, de a most ismert emberek külsejéből az agyad össze tudná rakni és a személyiségét is be tudná lőni, akkor lehetséges...A fizika érvényesülni fog mindenképp :)
2013. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!