Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom?

Mit jelentett ez az álom?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 4 éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Sajnos csütörtökön volt egy abortuszom. :( Ő végig kiállt mellette, végig ott volt mellettem. Közös döntés volt az abortusz. Sajnos nincs jövedelmünk, tanulunk, mindketten még a szüleinknél élünk, még korai lett volna. Még csak most leszünk 20 évesek.(egyidősek vagyunk). Ma reggelre arra keltem fel hogy mosolygok :) nagyon boldog voltam az álmomban. A párom megkérte a kezem. Meg is volt a házasság és iszonyúan boldogok voltunk. Mit jelenthet ez a jövőre nézve?
2013. dec. 18. 06:15
 1/1 anonim válasza:
Valahogy próbálod tudat alatt feldolgozni a traumát szerintem. Minden rossz után valami jó jön címszó alatt. És mivel melletted volt végig,biztonságot nyújtott, így ezt az elkövetkezendő életedre is rávetíted. Mondván, hogy ez a tudat, (hogy melletted volt) a sajnálatos tragédia mellett pozitív dologként érintett, és biztosan alkalmasnak találod arra, hogy összekösd vele az életed. Persze ez nem biztos,ez nem szakszerű válasz, csak csupán elmélkedés.
2014. jan. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!