Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miket szoktatok rémálmodni?

Miket szoktatok rémálmodni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én a múltkor azt álmodtam ,hogy egy őrült meg akar erőszakolni de a végére nem emlékszem mert az óra felébresztett -.-
2009. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Terhes vagyok és már nem lehet elvetetni. Ráadásul apa sincs, ugy értem minta férfi nélkül jött volna létre a terhesség.
2009. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Huhúúú nekem már voltak nagyon durvák!! Volt olyan (bár már nem emlékszem konkrétan rá), h amikor fölébredtem, azt gondoltam, h ennél borzalmasabbat még életemben nem láttam/éltem át és gyorsan visszaaludtam, utána rend szerint elfelejtettem. De általában pókos tematikájúak a rémálmaim, mert erősen arachnofóbiás vagyok:S :)
2009. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
én airsoftozom és vannak olyan álmaim hogy a dzsungelben harcolok és rendre megölnek minket a barátaimmal együtt:(
2009. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
pókokról szoktam meg hogy fölrepül a fotel és a plafonhoz akar trancsírozni. ezek közül még csak a sötétben pókos a rosszabb xS (félek a póktól, a magastól és a sötéttől)
2009. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor azt álmodtam, hogy egy esküvőn vagyok és egyszercsak bejelentik, hogy elő kell adni vmi színdarabot és mindenkinek kell benne szerepelni, persze egy csomó ember előtt. Röpke pánikroham után kiderült, hogy nincs papírom, amiből a szövegemet kéne felolvasnom, és még a volt irodalomtanárom is megjelent, és azonnal tudtam, hogy az ő ötlete volt ez az egész. De mielőtt felébredtem volna még jól leosztottam :D
2009. nov. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Ma álmodtam, hogy egy bűzözőnek (nem írok nevet) szülök gyereket. :)
2009. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
bűnöző , bocsi :) xd
2009. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Hát egy kicsit lehet hosszú lesz!

1 héten minimum 1x rémálmom van, de van amikor egy éjszaka alatt leálmodok 3 rémá.-ot.. Volt, hogy 1 hónapig minden egyes éjszaka sikítva bőgve fulladozva keltem. És nem nézek horror filmeket már vagy 2 éve, mivel teljesen taccsra tették az idegrendszeremet.. A lényeg, hogy általában családtag/barát halálát és temetését álmodom meg, úgy hogy közbe engem kísértenek, mivel én látom őket.. Vagy épp papot gyilkolok temetőbe és utána elkezdem kiásni nagyanyám sírját a 2 kezemmel.. (Tényleg meghalt már) Vagy épp azt álmodom, hogy megerőszakolnak,vernek,ölnek, fenyegetnek.. Vagy épp kiverik a fogaimat stb finom dolgok..

egyszer már megálmodtam bátyám halálát elüti egy busz, erre másnap haza jön, hogy beesett a telefonja egy busz alá és ripityára volt törve a telefon.. Hmm. Micsoda megérzések.. Így legyek én nyugodt az álmaim után.

2009. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Uhh, az uccsó elég durva:S
2009. nov. 27. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!