Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miket szoktatok rémálmodni?

Miket szoktatok rémálmodni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
75%
én egyszer kiskoromban azt álmodtam hogy jön micimackó és levágja mindenkinek a fejét.XD És elbújt egy fa mögé én meg menekültem előle.XD
2009. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nekem a legrosszabb rémálmom az volt h. az a Kör-kislány (abból a japán horrorból) üldöz a lakásban és menekülök előle ,de nem tudom kinyitni az ablakot h. kiugorhassak...aztán felébredtem
2010. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Én már egy hete azt álmodom, hogy meghal a bátyám én néha mégis látom! NAgyon szörnyű!

1. A gyász miatt, soha nem akarom átélni az elvesztését.

2. Őrültnek néznek és én is kezdem annak képzelni magam, amikor látom a lehetetlent!


Kb. 1 hónapja álmodtam egy pszichopata antiszociális tömeggyilkosról! Aki persze az én baráti társaságomat és persze leginkább engem vett célba. És a legszarabb, hogy már végig álmodtam ezt egyszer.. ÉS az álmomban emlékeztem is rá, így tudtam mit kell csinálni, hogy engem ne öljön meg. De szörnyű volt hallani ahogy megöli az összes barátom. Sikítások, az utolsó halálhörgés, ütések, ahogy a csont törik, a haj szakad, a bőr felhasad. Az ablakra fröccsenő vér, az ajtón való dübögés.. Szörnyű! Magyarul saját magam védelme érdekében átsegítettem a barátaimat a túlvilágra! De nem tudtam, hogy csapda-e így nem nyithattam ki a szoba ajtaját.. Szörnyűű volt!

2 hétig volt, hogy napközbe se mertem rágondolni az álomra..

2010. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Én nagyon fiatal korom ota szinte mindig ugyanazt ámodom,mármint rémálmot.

Arról szól nagy vonalakban, hogy egy hatalmas golyó üldöz és el akar ütni, de én nem tudok elég gyorsan futni, és közben meg elfelejtem a himusz szövegét pedig elő kellene adnom, és közben hangjegyek szállnak mellettem.

Remélem érthető volt.Általában ekkor sírva és teljesen kétségbe esve ébredek.Amikor ezt álmodom gyakran alva is járok.Ekkor teljesen nyitott szemmel mászkálok a lakásban, mindenkivel beszélgetek, leülök tévézni,vagy elmegyerk wc-re.Történt már pár érdekes dolog.És a legjobb, hogy másnap semmire nem emlékszek.Legutóbb a kádban ébredtem.Megvolt ágazva a kádban, rendsen párnával, takaróval, mindennel együtt.

18/f

2010. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

én már évek óta nem álmodtam rosszat

egyre viszont emlékszek: még egészen kicsi voltam, amikor ezt álmodtam:

az történt h ott vagyok az oviban és egyszer csak jönnek vmi nagyon rossz emberek, és minden gyerekkel egyesével végeznek karddal, a végén velem is

2010. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Hú hát van pár érdekes álom én azt álmodtam nemrégiben hogy kiderült h rákos vagyok és meg fogok halni pedig nem félek a haláltól sőt elég sok mindentől nem tartok de ez félelmet keltett bennem és rájöttem h még nem akarok meghalni. A másik durva álmom tegnap volt a macskámat (elég hülyén hangzik) megszállta az ördög én a kádban feküdtem épp fürödtem erre hallok vmi nyöszörgést kinézek a kád mellé és ott fekszik kitört! nyakkal a macskám de rendesen ki volt tekeredve a feje és nyöszörög én meg annyira kinéztem h kiestem a kádból a macska meg kúszott felém de láttam h meghalt de nem tudtam megmozdulni sehogy sem h vmit is tegyek vele csak jött felém és nem tudom mit akart de még talán beszélt is :S :) aztán másol lettem a szobába egyszer csak hatalmas csörömpölés tesóm leesett a lépcsőn kitört a nyaka de még élt de már nem a tesóm volt hanem valami gonosz és csak magyarázott nekem én meg kérdeztem h hol a tesóm ki ő erre h jól emlékszem azt mondta h már nincs itt de a nyaka neki is jól láthatóan ki volt törve és úgy éreztem h ártani akart nekem meg jött felém meggörnyedve én meg fogtam és tekertem még 1et a nyakán h ne "szenvedjen" semmi reakció mondta h nem tudom elhallgattatni tekertem még 2őt a nyakán és tényleg nem halt meg gondoltam kiviszem elásom elindultam vele kifelé ami a legszebb én vezettem :D erre kijön apám a fürdőből mondom neki h mi van és akkor a "tesóm" meg nem szólt semmit faterom meg azt hitte h én öltem meg a tesómat na és felébredtem :S hát elég durva de most már jót nevetek rajta hozzátszem tegnap itt olvasgattam a szellemekkel való találkozásokat meg egyéb hasonló kérdéseket szóval az agyam játszott vele :D ja meg reggel pontban 8:00 kor ébredtem fel és az első az volt h a tesóm benyitott h na jó reggelt!
2010. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Előző... ja és tudjátok mi a legszarabb nem tudom kinek volt már ilyen de nekem már volt álmodsz vmi rosszat felébredsz h hú csak álom volt erre megint vmi roszz történik és tényleg felébredsz szóval azt álmodod h álmodtál nagyon komoly és összetett az emberi agy :D
2010. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán vannak rémálmaim, szinte csak jók és átlagosak :). De a legutóbbi rémálmomra tisztán emlékszem. Ez az álom volt a legundorítóbb és az egyik legrosszabb álmom. Azt volt,hogy egy buszon voltam a volt osztálytársaimmal.Aki tetszett nekem fiú(T.legyen a neve),a mellettem lévő sorban ült.Mellette ült az egyik haverja.T. rám nézett mosolyogva, és a haverja felé fordul,átölelik egymást és megcsókolják egymást.De közben T. rám vigyorog,mintha féltékennyé akarna tenni. Fúúúúj olyan undorító volt,fiú fiúval,fúj -.- Sajnos nem tudom elfelejteni ezt az álmot.
2011. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
En tegnap ejjel azt almodtam hogy valami lannyal.akit eletembe nen lattam futok meg bujkalok a rendorseg elol mert valamit elkovettunk :DD es valami muzemba is voltam, meg szegeden a csillagteren bujkalatam a bokrokba,xD ja meg a dedim hazaban is jartam es belebujtam egy kiszakadt regi fekete utazotaskaba es benne volt egy fiuxD es facebookoztam a telomon. A következo kep mar az volt hogy baratnom hazuk kertjeben valami kocsival.behajtottam feldobtam valami osszefogott drotot beindult a zene valami "do what you want..." es az egbol lepotyogtak ilyen fàk meg ilyenek es mogottem behjatott kocsivalaz egyik srac ismerosom es o is csinalt valamit, rondava es gazossa valt a kert es bokrokban bujkaltam a srac mogott es azon gondolkoztam hogy milyen jo lenne hatulrol gugolva megolelni.aztan eszre vette a baratnom anyja hogy valaki mocorog a bokrok kozott mert kijott a nagy ricsajta es zenere a hazbol es eszre vett minket.aztan felebredtem xD
2013. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!