Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez a kisebb álom...

Mi lehetett ez a kisebb álom részlet?

Figyelt kérdés
Szinte semmire nem emlékszek, csak arra, hogy egy Freddy kruger-hez hasonló valami voltam, aztán nem is volt senki a szobában, de odajött az ajtóhoz és kinyitotta és megtámadott, az ágy fele vitt és próbált ölni, aztán itt jön a fura dolog: valami földrengés szerű fájdalmat éreztem és felkeltem. Nem tudom megfogalmazni, pontosan nem is emlékszek, de rossz volt, aztán felkeltem. És mintha itt lett volna a szobában...
2013. dec. 24. 02:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki kinyitotta az ajtót és megtámadott különben az eredeti Freddy volt.
2013. dec. 24. 02:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó kis álom!
2013. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vannak olyan emberek akikkel furcsább dolgok történnek. Olvastam egy lányról aki például hisz a szellemekben, furcsa ,érdekes sztorikat mesélt magáról. Lehet, hogy te is úgy mond közéjük tartozol. Velem előfordul, hogy fekszek az ágyban és azt érzem, hogy figyelnek. Lehetséges, hogy csak paranoiásak vagyunk. Szerintem nem kell félni, de ha komolyabb lenne, fordulj szakértőhöz.

Ez az én véleményem.:)

2013. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dumbo123 válasza:
a szellemekről annyit hogy az afrikai ember nem látott havat és megilyed tőle de semmit sem árt neki a hó.a "szellemekkel " is így vagyunk ( egyébként ezek lelkek)
2014. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha túl sok hasonló témájú írást olvasol, akkor az a memóriában alkot egy új fantázia világot, vagy épp egy logikailag felépített jövő képet amiben a szereplőket és a cselekvést csak elvont értelemben lehet értelmezni.


Valamikor is így születhettek a hővőre vonatkozó jóslatok-- amit az álom képeiből a legtöbb estben rosszul értelmeztek mindig a jós személyiségétől, félelmeitől függő volt a tartalma- igy születtek a szellem valamint az istenes jóslatok és történetek.


Ha ennyire bezavar az álmaidba amit itt ott amott olvasol vagy filmeket látsz akkor jobban tennéd ha sürgősen abba hagyod és a mindennapi élettel a reális jövőd építésével foglalkoznál-- az ilyen tart5almak helyett pedig kikapcsolódnál mindenből, pihenj és élvezd a csendet.

2014. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!