Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti álmodtatok már ilyen...

Ti álmodtatok már ilyen furát? Szerintetek lehet jelentősége?

Figyelt kérdés

Álmomban is aludtam és arra ébredtem hogy sötét van még és egy sötét alak ül az ágyam szélén, és beszél hozzám. Mivel sötét volt hát így csak az alakját vettem ki, de azt tudom hogy férfi volt. Nem féltem tőle, csak megkérdeztem hogy ki ő, és azt mondta hogy hét éve ismerjük egymást.

De nekem nincs tudomásom róla hogy hét éve megismerkedtem volna egy pasival (legalábbis hosszútávú ismeretség nem alakult ki belőle mivel nem emlékszek rá :D )

Olyan furi azóta is, mintha nem egy sima álom lett volna... Lehet valami jelentése?


2013. dec. 24. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szellem járt nálad.
2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Szeretem az ezotéria témakört. Mindig felüdülés a nap végén. :) :D Amúgy nem válaszoltam a kérdésre, nem is akarok, rohadtul nem érdekelnek az álmok, semmi jelentőségük nincs. :D (szerintem)
2013. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
66%
szerintem annyi értelme van az álmoknak, hogy lefoglalnak éjszaka és nem unatkozom amikor alszom
2013. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!