Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg az egyik cicám,és tegnap álmombban megjelent és olyan volt mintha valóság lenne(csak nézett rám ahogy szokott és kiment enni a tálkájához) ,mert azt mondtam szüleimnek,hogy ez hogyan lehetséges,hiszen én temettem el,erre ők azt mondták,hogy meg esik az ilyen..ezt a rész még mondhatni megértem,hogy a hiánya miatt álmodtam (?!). Ami ezután jött furább volt..elmentünk sétálni tesómmal,és a szántóföld ami mellett elmentünk ott legelészett 2 őzike és 2 fehér nyuszi ,utóbbik 2 lábon álltak..és mint a valóságban megpróbáltam őket minél közelebbről lefényképezni,és már kb. 1m-re voltam tőlük és nem szaladtak el..tesóm eltűnt és az egyik fa mögül előjött egy idősebb férfi aki apám lehetne.A férfi odajött hozzám,vmit kérdeztem tőle de arra már nem emlékszem mit,szóval odajött és elkezdett ölelgetni(itt átment az egész egy számomra érthetetlen dologba)és elkezdett mondogatni olyaamit,hogy szeret és milyen jó volt együtt , én meg csak értetlenkedtem és próbáltam magyarázni neki,hogy nem ismerem őt és soha sem létesítenék ilyen idős férfival kapcsolatot.Erre mérges lett és a házunkban teremtünk,továbbra is ölelgetett,de már nyomta ki belőlem a szuszt..megjelentek a szüleim és a tesóm,mondtam nekik,hogy segìtsenek...tesóm megütötte a férfit de nem engedett el,és már levegőt sem kaptam szinte,és mintha tök természetes dolog lenne,hogy a nappaliban "folytogat" egy idegen a családom csinálta tovább a napi házimunkát stb. és ekkor keltem fel,mert szószerint fulldokoltam mikor felébredtem.A testvérem pedig képes lenne ölni értem és firdìtva is igaz,de ez furcsán ellentettjére ffordult az álmomban.Szerintetek mit jelent ez az álom,vagy az álmomban kialakult képek?előre is köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 28. 09:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért,telefonról vagyok és siettem.
2013. dec. 28. 09:55
 2/2 anonim válasza:
Az álmoknak nincs különösebben nagy jelentőségük, ha mi nem nyilvánítunk neki azt, de visszavezethetőek bármire.. Gondolkodj.. az idős férfi meg ez a fojtogatás vmi nyomasztó dologra utalhat. Vesztél össze mostanában valakivel? Lehet sőt szerintem inkább biztos, hogy sokat stresszelhetsz vagy valami ilyesmi.
2013. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!