Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban általában a szabadban...

Álmomban általában a szabadban vagyok, az mit jelent? (részletesebben lentebb)

Figyelt kérdés

Egy álmomban egy hegylánc aljában túráztunk én és valami ismerőseim, akikre így utólag nem emlékszem, és egyszer megálltunk valami tó vagy pocsolya közelében, ahol egy fánál abroncshinta és lakókocsi mellett nem sötét, de napbarnított bőrű, fekete hajú család volt, így utólag úgy emlékszem, mintha valamiért kerülni akartam volna őket, vagy egyiküket, de nem biztos.


Egyszer pedig megálmodtam a folytatását. Szintén egynéhány ismerősömmel voltam, talán idősebb öcsémmel és nagypapámmal is... és valahol átmentünk egy sárga füves tisztáson, azután találkoztunk egy nagyon kedves cigányasszonnyal, aki sziklakertbe való növényeket árult, emlékszem, én egy beteg kövirózsát választottam.


Szerintetek ez mit jelent?


(Van több álmom is, de most csak ezeket részletezném, de pü-ben elküldöm bárkinek, aki tud segíteni, és szeretne is).


Ja! És légyszíves normális válaszokat adjatok, mert tényleg kíváncsi vagyok rá!



2013. dec. 29. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Én csak javasolni tudom az álmoskönyvet abból talánn ki tudod keresni hogy mit jelenthet :)
2013. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!