Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem rég költöztünk de valahogy...

Nem rég költöztünk de valahogy állandóan, mikor álmodom a régi szobámat képzelem magam elé, vagyis azt látom, amikor egyszer egyszer felébredek éjjelente. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Olyan mintha ott lennék.Miért lehet ez, az agyam még nem állt volna be? Azt is álmodtam, hogy visszaköltöztünk, de kb egy rémálom volt...

Köszi a válaszokat előre is!



2013. dec. 30. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 30 éve költöztem, de álmomban mindig a régi lakásunkban vagyok.
2013. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják honvágynak.
2013. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ebbe nem érdemes belemagyarázni semmit. Illetve lehet, hogy honvágyad van és szeretted a régi lakásod, de a régi szobával álmodás sokkal egyszerűbb. Ha évekig ugyanabban a szobában, ugyanolyan bútorokkal, ugyanolyan berendezéssel alszol el és kelsz föl, már megszokásból azt képzeled magad köré. Ugyanezért találs ki éjjel sötétben a wc-re, mert már csípőből tudod, hány lépés az ajtóig, hol a villanykapcsoló, stb. Szóval ez főleg megszokás és rutin, de ettől még honvágyad is lehet, persze.

Amúgy nekem is volt hasonlóm, amikor vörösre festettem a hajam, még évekig barna hajjal álmodtam magamról, egyszerűen úgy láttam magamat mert tizensok évig olyan voltam, és az emlékeidből gyárt az agyad álmokat.

2013. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg ez lehet a megoldás... :)
2014. jan. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!