Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki maradéktalanul boldog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki maradéktalanul boldog a jelenlegi párjával, annak mi oka keresni állandóan a régi barátnőjét?

Figyelt kérdés

Akkor mégsem boldog maradéktalanul, csak mondja?

Tegyük hozzá, csúnya véget ért a kapcsolat, és a lány teljesen megszakított minden kapcsolatot (a próbálkozások ellenére sem reagált semmire stb.) Ennek több, mint két éve.

Miért keresi folyton az exbarátnőjét (kb. havonta 1-2 levél vagy más próbálkozás)?


2012. szept. 21. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert magányos, mert lezáratlan benne az ügy, fájlalja, hogy ilyen csúnyán ért véget, jó volt vele a szex, és szeretne arra összejárni, esetleg újrakezdené...ezer meg egy oka lehet, amiért keresi.


A te párod csinálja ezt? Milyen a srác mostani kapcsolata? Arról is írj valamit.

2012. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre tényleg válaszolni kell? Egyértelmű.....ha te vagy a mostani akkor bizony azt a bizonyos szamár szerepet osztották rád mert a ló az ex
2012. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat mert meg erzelmileg kotodik hozza.
2012. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én vagyok az ex, és hallom sok közös ismerőstől, hogy jó a kapcsolata (kb. fél éve vannak együtt) a barátnőjével. megmondtam neki 2 éve, hogy ne keressen, azóta mégis folyamatosan írogat (megtalálja a kiskapukat a tiltások ellenére is) csak azt nem értem, hogy miért, ha igazán szerelmes (egyébként azóta kb. 3-4 barátnőt elfogyasztott, szóval azt sem mondhatjuk, hogy annyira magányos lett volna)
2012. szept. 21. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Zárd le vele normálisan hülye 3,14csa
2012. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mégis milyen jogon sértegetsz?
2012. szept. 21. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont ezt a kérdést tenném fel neki, amit te most itt feltettél. Csak tőle tudhatod meg a valós okot, mi csak találgatni tudunk, úgyhogy ha legközelebb keres, kerek-perec kérdezd meg!
2012. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!