Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ha álmomban...

Jelent valamit ha álmomban beleszerettem a sátánba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A következő boszorkányéjre elvisznek királynőnek. Természetesen meztelenül, egy disznó hátán lovagolva.
2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
azt hogy elfodadod, megbaratkozol, megszereted a szemelyiseged NEGATIV oldalat is. igy a heleyes. jo uton vagy. A POZITIV oldalad az amit istennek neveznek.
2014. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Utolsó válaszoló. Szerintem egy álomnak nem kell ekkora jelentőséget tulajdonítani.
2014. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Én álmomban Abraham Mateo-ba szerettem bele. :) <3
2014. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Farkas András D. ***** válasza:
94%
Ez olyan szerintem, mint mikor álmodozol, kevés ráció van benne, csak gyakran egy álomnak több jelentőséget tulajdonítunk, mivel azt "nem irányítjuk", de gyakran nem több, mint fikció.
2014. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A Tengerész ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 huzoro ***** válasza:

Igen van.

Unatkozol, nincs senkid, vagy csak nem törödik veled és így próbálsz kapcsolatot létesíteni másokkal.

-És látod, sokan válaszolnak, én is! Ha pikánsabb részletek lennének a címbe, melyek szexuális részletekre utalnának valamint azt írnád, hogy 14-18/N, 10x ennyi választ kapnál és sokkal boldogabb lennél

2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy szarul alszol.
2014. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Valószínüleg az álmod előtti utolsó pár napban horror filmet néztél.
2014. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem szabad megijedni, ezt nevezik álommunkának. Arra vezet rá, hogy egy dolog nem önmagában fekete vagy fehér, az is fontos, mihez képest nézed. Ahogy írta itt az egyik válaszoló, akkor találod meg a teljességet, ha az érem mindkét felét megnézed. Persze mindig választhatsz, hogy melyik út áll Hozzád közelebb, de ezt csak szabadságban lehet megtenni, úgy nem érdemes, hogy az egyik felét alapból lenyomod, elfolytod.
2014. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!