Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt h meghal,...

Miért álmodom azt h meghal, belesetet szenved a fiu, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetdzik nekem. Több okból kifolyólag nem leszünk soha egy pár. Sokszor gondolok rá, megnézem a profilját, érdekel mi történik vele. Többször álmodtam már vele, de mindig ilyen szörnyű dolgokrol. Egyszer azt, h rohantam a temetőbe, mert valaki azt mondta, hogy meghalt, én nem hittem el, de mikor odaértem épp leengedték a koporsot a sirba, az anyukája meg a növére gyertyát gyujtottak. A másik, amire emlékszem, hogy nagy sebességgel vezetett egy kocsit és egy másik autónak ütközött. Miért lehet ez?

2014. jan. 4. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

ket dolog lehetseges:

1. sajat aggodo gondolataid szulik ezeket az almokat, felted ot, felsz hogy elveszted, nem fog bekovetkezni

2. megalmodtad a valosagot, a dolog be fog kovetkezni

2014. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tán a bele esik bele mert belesete van.
2014. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Valóban meg fog történni az eset, és ezt látod előre. Ennek tudatában segíthetsz rajta.


2. Az vetül ki álmodban, amitől nagyon tartasz. Ez jele annak, hogy nagyon szereted, és félsz attól, hogy baja esik.

2014. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!