Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma éjjel álmot láttam lehetség...

Ma éjjel álmot láttam lehetséges, hogy megtörténhet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy 2015-ben eljő a világvége oly mély allapotba kerültem, mely során azt hittem sosem kerülök ki és örök szenvedésre ítéltetem eljött a világvége egy napkitörés történt emiatt az emberiség kipusztult. lehetséges, hogy földönkívüliek küldték a látomást kiskorom óta megfigyelnek az idegenek és gyakran elrabolnak és kisérletezgetnek rajtam ennek hatására különleges képességnek birtokában vagyok lehetséges, hogy ez egy újabb képeségem mitévő legyek?
2014. jan. 7. 11:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetséges, hanem biztos. Te vagy a Sith'ari. A két nap gyermeke. Most menj el a Dagobah rendszerbe, hogy megismerd hagyatékod.
2014. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
Utolsó +1 XD
2014. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát, valóban úgy néz ki a dolog, hogy kísérleteztek rajtad.

De már ennyiből is látszik, hogy a kísérlet negatív eredménnyel zárult.

Ne tégy semmit, itt már úgyis hiábavaló minden.

2014. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Szerintem állj le a droggal és igyál több tejet...

Utóirat.: Másnap megérkezünk.És elhozzuk a vilàgvége.


By.: gsgegdg a 3. csillagrendszerből.

2014. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
,,Ma éjjel álmot láttam" :DD Vágjátok? Nem álmodtam! Nem! Álmot LÁTTAM! :D Még most is szakadok! :D
2014. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 James T. Kirk ***** válasza:
Nem találkoztunk mi már "álmodban"?
2014. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Egy kis komolyságot, ha lehet engem valóban nyilván tartanak az idegenek gyerekkorom óta lehetséges, hogy ez egy újabb képeségem, hogy tudnám megmenteni a földet? már gyerekkoromban is fur voltam. megtudtam jósolni az emberek végzetét miután elraboltak a földönkívüliek más képességekre is szert tettem (pl. akivel kapcsolatba

kerülök látom a gondolatait. és néha a közelembe elromlanak az elektronikus eszközök, de ezt valamennyire tudom kontrollálni.) a lényeg az, hogy most nagyon megijedtem, hogy fogom megmenteni a földet mit kéne tennem?

2014. jan. 7. 14:22
 8/44 anonim ***** válasza:
Építs bunkert, hogy te legyél az utolsó túlélő ember! Aztán, hogy egyedül mivel mulasd el az időt az már a te dolgod, ifjú padavan.
2014. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Ifjú padavan? Ifjú padalávaló! Most istenem már! Hagyd ezt a marhaságot! Csak volt egy álomképed ennyi! Egy hatalmas napkitöréssel szemben meg nem tehet senki semmit! Az meg azt hiszem hatalmas károkat nem tud okozni! Csak áram nélkül maradunk egy időre! Bocsi ha buta voltam, nem biztos, hogy így van!
2014. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Shai-Hulud ***** válasza:

"Egy kis komolyságot, ha lehet"

Megvan!!! :)


"engem valóban nyilván tartanak az idegenek"

Semmi baj, van akit az idegenek, van akit az idegenrendészek...


"már gyerekkoromban is fura voltam."

És ez azóta csak fokozódott!


"megtudtam jósolni az emberek végzetét"

"akivel kapcsolatba kerülök látom a gondolatait."

Ezekkel egész jól kereshetsz... :D


"a közelembe elromlanak az elektronikus eszközök, de ezt valamennyire tudom kontrollálni."

Te szegény, hanyadik számítógépedet fogyasztod éppen?


"most nagyon megijedtem, hogy fogom megmenteni a földet"

Van is okod ijedségre!


"mit kéne tennem?"

Azonnal pszichológushoz fordulni! Talán az tud segíteni.

2014. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!