Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma már elég sok mindent...

Ma már elég sok mindent ettem, mégis folyton korog a gyomrom. Lehetséges, hogy az alváshiány/kevés energia miatt reagál így a testem (éjjel körülbelül 2 órát aludtam)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor korog ha éhes vagy.

amit megettél,azt emészti épp,helyezkedik a lenyelt levegő

2012. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olyan érzésem is van, mint amikor éhes vagyok.
2012. dec. 7. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
És valami normális tápláló kaját és ettél, vagy csak hülyeségeket sorba?
2012. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
reggeli: 2 májkrémes zsömle, majd később 2 mandarin. Ez így is több, mint amihez vagyok szokva.
2012. dec. 7. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a fáradság jele. Építészhallgató vagyok, elég jól ismerem az érzést... Nálam még rosszullét és hányinger is szokott jelentkezni, mikor egész éjszakákat rajzolok át.
2012. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a hülyeség jele, már ne is haragudj. Most őszintén, te egy fényevő vagy? El sem merem képzelni, mi az a kevesebb, amihez szokva vagy.. ENNYI NEM ELÉG! Semmire! Még ha egy alakjára mániákusan vigyázó, semmi fizikai tevékenységet nem végző lány is vagy, akkor sem. Nem is értem... Normálisan ebédelni nem kellene? Szüleid mit tanítottak erről? ÉHES VAGY, bakker. Ennyire eltávolodni saját testünk egyértelmű jelzéseitől, komolyan mondom, művészet. Egyél. Főttételt, azt naponta legalább 1x.
2012. dec. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor már nem apuci-anyuci tart el, diákmunkából "élsz" és havi alig pár tízezerből élsz meg, hidd el, nem az a legfontosabb gondod, hogy minden nap egészségesen egyél, ráadásul meglegyen a napi egyszeri főtt étel adagod:)
2012. dec. 9. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!