Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokat álmodom és kb....

Nagyon sokat álmodom és kb. minden álmomra emlékszem és van amikor a 2 álom kiegészíti egymást vagy álmodok valamit és pár napon belül valami hasonló történik miért van ez és, hogyan tudom irányítani az álmaimat, hogy azt álmodjak amit szeretnék?

Figyelt kérdés
a régi szobámban is nagyon sokat álmodtam de mióta a tesóm szobájába költöztem egyre töbször emlékszem az álmaimra de a legtöbb nagyon hülyeség meg volt olyan amikor semmi értelme nem volt az álmomnak de csak képek maradtak meg belőle régen a tesóm is panaszkodott erre,hogy nagyon sokat álmodik a szobájában és sok hülyeséget mondjuk még most is ez van nála pedig máshol lakik miért van ez?

2014. jan. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Létezik olyan, hogy tudatos álmodás. Ha ezt elsajátítod, ugyan nem azt fogod álmodni, amit akarsz, de irányíthatod és befolyásolhatod a történéseket, illetve válaszokat kaphatsz arra, hogy miket is jelentenek és mért álmodod azokat.
2014. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, szerintem is a tudatos álom a legjobb módszer, meg nagyon jó dolog, és tényleg nem nehéz elsajátítani, még nekem is sikerült. :D Szerintem próbáld ki.
2014. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha az álmaidra emlékezni akarsz, kelj 'okos ébresztésre'. Telefonra több ilyen app van, IOS-re és Androidra pl a Gentle Alarm kiváló. A lényeg, hogy alvás közben az agy a mély álom és a sekély álom között váltogat. Ha a sekély álomból ébresztenek fel, emlékszel az álmodra. Az okos ébresztő több halk riasztással próbál meg felkelteni, amit csak sekély álomban hallasz. Így biztosan akkor ébredsz föl, frisebb leszel és emlékszel az álmodra.

Te valószínűleg az alvás vége felé sokáig vagy sekély álomban, ezért akkor szoktál felébredni.

Én nem szoktam emlékezni az álmaimra, de amióta az okos ébresztésre kelek (és sikerül arra felébrednem, nem csak a rendes ébresztésre) mindig emlékszem az álmomra. Mondjuk csak ilyen kaotikus hülyeségeket tudok álmodni :D


OFF: az álomirányításról küldjetek már valami szakirodalmat priviben :R

2014. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én általában akkor tudom irányítani az álmaim, amikor nagyon kimerülök. volt olyan, hogy elaludtam többször is kb. 10 percenként, és gyorsan magamtól felkeltem, mert ijesztő volt mindig :S és akkor olyan mintha minden életben történne veled és néha azt hiszed ébren vagy pedig nem is :) akkor ha tényleg felébredsz kapcsolj tv-t vagy telefonozz (több olyan álom után, amit akarsz irányítani de mindig rosszra fordul).

Viszont, olyan is volt, hogy hmm inkább nem részletezem azt az álmot amit irányítottam :))))))))) és féltem, hogy vajon amiket mondok azt az életben is hallják?

Imádok álmot irányítani ( ha jó ), mert bármit meg lehet tenni, csak tudd, hogy tényleg álmodban vagy, és nem életben gyilkolászod az ellenségeid hahhaha :D

2014. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) megpróbálom azt az appot szerintem :) még ma letöltöm :) egyébként sem szokatm ordító telefonra kellni van mikor olyan mélyen alszom,hogy már 10 perce ott csörög mellettem :)
2014. jan. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!