Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent? Lehet...

Ez az álom mit jelent? Lehet hogy azért álmodtam ezt mert nem akarok a nagymamámra hasonlíani?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a szobámban vagyok és van ott egy nagy álló tükör.Nézem magam a tükörben és látom hogy a szememból elkezd kifolyni a kék és szürke lesz a szemem (szürkés kék a szemem).Megíjedek ,körülnézek és látom hogy egy erdős mocsaras helyen vagyok ami tele van kígyókkal,úgy,hogy mozdulni se tudok.Visszanézek a tükörbe és látom hogy a tükörképem nem mozdul.Megint hátranézek,és viszza a tükörbe és látom hogy a nagymamám vigyorog rám,és ekkor felébredtem.Nem szeretem a nagymamámat,és nem szeretnék rá hasonlítani,pedig sajnos egyre jobban hasonlítok rá.

2012. szept. 24. 16:27
 1/1 anonim válasza:
hát ez nem nagyon kellemes..szerintem a benned levő félelem okozta ezt az álmot.
2012. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!