Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az álmomnak a jelentése?

Lőrinc3 kérdése:

Mi az álmomnak a jelentése?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kb,6 éves lehettem amikor,azt álmondtam,hogy éppen szaladok az udvarunkról az utcára és egy hang szólít fel én felnézek az égre és Jézust látom amint rám néz és,beszél hozzám,de nem tudom nektek meg,mondani,hogy mit,mert nem értettem,a furcsa az nekem ebben az álomban,hogy hogyan ismerhetem fel azt 6 esetleg lehet,hogy 7 évesen hogy az isten szólt hozzám.Amikor nem is tudtam még szinte semmit róla,mi lehet ennek a jelentése.A válaszotokat előre is,köszönöm,remélem meg tudjátok fejteni.
2014. jan. 10. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

a kerdest bizonyara azert ttted fol, hogy megtudd a kozetkezoket:

a gyereknek csak a biologiai teste 6-7 eves. a lelke (ami reinkarnalodik) magaban hordozza mindazt a tudast, amit eddigi eleteiben folhalmozott).

2014. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Légy szíves fejsd már ezt ki egy kicsit bővebben,mert nagyon érdekel.
2014. jan. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!