Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kíváncsi lennék, milyen...

Kíváncsi lennék, milyen jelentése lehet az álmomnak!?

Figyelt kérdés

Egyik éjjel azt álmodtam, hogy a pároméknál ilyen házibuli féleség volt, de nem láttam, hogy kik vannak ott,csak azt tudtam,hogy többségben lányok.

És én meg felhúztam magam,és mondtam h nekem nincs kedvem itt lenni,meg nem akarok jó pofizni, szal én hazamegyek. És erre a párom elég nagy erővel megütötte az arcomat. Aztán elrohantam tőlük, sötétben tekertem hazafelé.


2011. máj. 22. 13:02
 1/1 anonim válasza:

Ajáűnlott "irodalom": Krúdy Gyula: Álmoskönyv.

Igaz ugyan, hogy Krúdy műve az 1900-as évek első é vtizedeiben jelent meg, így modern, korszrű jelenségek megoldásához némileg alkalmatlan, de mert az álom ritkán kötődik közvetlen élményhez lehetséges, hogy csak nagyvonalakban ad választ.

Mindenestre a legújabb kutatások szeriont (nagyon leegyszerűsítve!) az álom-élmény a mindennapiakkal (a jövőbeliekkel is!Ö fordított viszonyban van.

Szépet álmodni jelenthet rosszat, s viszont, rosszat álmodni: jót várhatsz.

2011. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!