Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodok mostanában?...

Miért nem álmodok mostanában? Illetve miért nem emlékszek?

Figyelt kérdés
Eddigi életem során szinte mindig álmodtam (többnyire rosszakat) , de az utóbbi időben valahogy már nem, vagy pedig nem emlékszem rájuk. Pedig szeretnék, mert nagyon érdekeseket szoktam álmodni, még ha rossz is. Mitől lehet ez? mit tegyek, hogy álmodjak?
2014. jan. 10. 23:28
 1/2 anonim válasza:
Mélyebben alszol mint régebben az lehet a dolog hátterében.Gondolom aktívabb életet élsz mint régebben és rendesen le fáradsz estére.Nem rég munkanélküli voltam akkor én is szinte mindig emlékeztem az álmaimra.Most hogy napi kemény 10óra fizikai munkát végzek esténkét úgy esek be az ágyba és reggel alig birok felkelni:).Nagyon ritka hogy emlékszek az álmaimra.
2014. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) valószínű, hogy ez van a háttérben.
2014. jan. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!