Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában nagyon gyakran tök...

Mostanában nagyon gyakran tök mindennapi élethelyzeteket álmodok. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Semmi különös nincs bennük. Zenét hallgatok, beszélgetek, elmegyek a tanáriba, hogy rákérdezzek egy dolgozatjegyre... Csupa olyan, ami ugyanígy megtörténhetne a valóságban is. Nem minden álmom ilyen, de mostanában volt egypár. Ez mire utalhat?

2013. dec. 23. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mire utalna? Ezek csak álmok, miért kéne,hogy jelentése legyen mindennek? Akkor ha velem egész nap semmi különös nem történt akkor én vagyok az orákulum vagy mi?
2013. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy különlegessé tesz, de nem tudjuk, pontosan mi az álom, rengeteg mindent nem tudunk, a házagokat pedig lenézéssel befedjük. Ezért írtam ide, hátha jönnek olyan gondolatok, ötletek, amik segítenek legalább a megértés illúzióját adni.
2013. dec. 23. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!