Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A barátom legjobb barátjával...

A barátom legjobb barátjával álmodom. MIÉRT?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek két éve. elég jól megvagyunk...nem érezném magamon hogy nem jó ez így ahogy most vagyok vele. Két éve őt és a barátját (akiről most szó van) megismertem, jobba lettünk mindhárman. A párommal jöttem össze, egymásba szeretünk, és ez azóta is tart. viszont utólag megtudtam hogy barátjának is tetszettem, és ő is pályázott rám. Nekem is tetszett/teszik végülis a srác de nem akarunk egymástól semmit! Ő is tudja hogy foglalat vagyok méghozzá a barátjáé, nem közeledik hozzám, én se hozzá. Még csak azt se mondanám hogy túl sok közünk lenne egymáshoz hisz nem töltünk sok időt egymás közelében, és nincs valami sok közös programunk! viszont már többször is álmodtam vele. Azt hogy vele jártam és nagyon boldogok voltunk, olyat is álmodtam egyszer hogy lefeküdtünk egymással, azt hogy valami eseményen együtt voltunk és ott egymásba habarodtunk és utána is együtt voltunk, meg fogjuk egymás kezét, csókolozunk...ilyeneket. és ami legijesztőbb ha felkelek bánom hogy felkeltem, mert jó volt ez az álom, és utána napokig sokszor gondolok rá. mire elmúlna és igyekszem kiverni a fejemből, nemsokkára megint jön egy hasonló álom. Mért van ez? ha jól megvagyok jelenleg a mostani kapcsolatomba honnan ez a sok kuszaság, mért álmodhatom vajon ilyeneket? mi ez az egész?
2014. jan. 13. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert miután révbe értél rájöttél, hogy te nem is erre vágysz, hanem egy izgalmas életre. És ez az izgalom legyen mindjárt a pasid legjobb barátja, az még izgalmasabb. Ráadásul egyszerü, kéznél van, igy még túl sokat melózni sem kellene az ügyért.

Aztán (ha) ez megvalósul és összejössz a pasid legjobb barátjával akkor eljön az idő hogy újra stabilizálódik a helyzeted, te újra uncsizol és újra álmodozni fogsz valami izgalmasabb életről.

És hogy miért teszed ezt? Egyszerüen azért mert ilyen vagy.

2014. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert megakarod csalni a barátodat olyan vagy mint egy madár egyik fáról a másikra repülsz.
2014. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!