Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem az ex-párom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az ex-párom egyik legjobb barátjával - akinek van párja. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A történethez hozzátartozik, hogy az exemtől (én ostoba) lassan azt vártam, hogy megkéri a kezem. Eredetileg szépnek és korrektnek tűnt a szakítás (néhány hónapja történt), időközben kiderült, hogy mekkora egy .... (nyomdafestéket nem tűrő szavakkal tudnám jellemezni), és mennyire megalázott. A barátjával pedig mindig is nagyon jóban voltunk (kollégák is vagyunk), gyakorlatilag többet voltam vele emiatt, mint a párommal. Soha nem jutott eszembe, hogy több legyen közöttünk, rajta viszont észrevettem, hogy tetszem neki, ennek többször hangot is adott (természetesen direktben nem próbálkozott, őszintén szólva azt hittem, ez nála egyáltalán nem is komoly, csak húz az "udvarlással"). Most viszont, hogy néhány hónapja van párja, én pedig szingli lettem, egy görbe éjszaka után mégis összekeveredtünk (ő akkor elszólta, hogy évek óta vár erre). Aminek aztán lett is folytatása így az ünnepek alatt. Ráadásul a munkahelyen is kellemetlen, mert ugyanúgy együtt lógunk, mint előtte, de mégis vibrál közöttünk valami - elejtett mondatok, pillantások, látom, hogy bámul, néha azt látom, hogy nem bír magával. Mi lesz így ebből szerintetek...?
2014. jan. 4. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el mit szeretnél....ha szakít a párjával miattad,akkor lehet belőle...egyébként meg szeretői státuszban leszel csak :-/
2014. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kérlek szépen jó szex lesz - ahogy volt is. Nehogymá komoly dolgot akarj olyantól aki megcsalja a barátnőét érted... Szexpajti és kész. Ha összejönnétek, téged ugyanúgy megcsalna ha talál vki mást akivel vibrál a levegő köztük. És neki is mondhatja hogy régóta várt már erre...
2014. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a jelenlegi barátnője 3 éve hajtott rá. Most adta be a srác a derekát, neki évek óta nem volt senki (ezzel nem azt akarom mondani, hogy mert rám várt, de mindig ezzel húztuk a társaságban)
2014. jan. 4. 20:39
 4/8 Bikerr válasza:
jöjj-él össze az anyjával
2014. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk gondold át,hogy ettől az illetőtől mit vársz el.Ha normális,komoly kapcsolatot szeretnél tőle,már most adj neki ultimátumot,válasszon.Ha szerető szeretnél lenni,ám tedd,de tudd azt,hogy téged is éppen úgy fog kezelni majd,mint a jelenlegi barátnőjét,akihez nem hűséges.Egyébként meglátásom szerint egy centit nem vagy előrébb,hiszen beleugrottál egy olyan kapcsolatból,ahol nem vettek komolyan egy olyanba,ahol csak másodhegedűs vagy.
2014. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A jelenlegi barátnője szerintem egy erőteljes B-terv nála. Még így is velem tölt több időt, nem vele. Ettől függetlenül igazad van abban, hogy hülyeség volt belemenni. Pont az a problémám, hogy nem tudom igazából, hogy a sértettség érzése miatt tettem, és ezzel meg is elégszem (mert megkaptam), vagy akarnék-e tőle komolyabbat. Nem is csak az a baj, hogy az exem barátja.... hanem az enyém is. Ettől tartok leginkább, hogy a végén elveszítem őt.
2014. jan. 6. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene olyan pasi,akinek erőlteljes B-tervként funkciónáló csaja van mellettem,akit valószínűleg alaposan átver,de te tudod.Mindenki annyit kap,amennyire tartja magát.
2014. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van, időközben kezdtem megunni a dolgot, mondtam neki, hogy nem nagyon mehet ez így tovább, de lépni szerintem nem fog. Minden áldott nap nehéz mellette így, mindkettőknek (rajta jobban látszik egyébként), úgyhogy visszavonulót fújtam. Ezzel talán megkönnyítem a döntését (azazhogy nem nehezítem a dolgát és együtt maradhat a halálunalmas B-csajjal, nem kell megbántania, kellemetlen helyzetbe kerülnie azzal, hogy szakít vele...). Látom rajta, hogy kiborítja a hűvös viselkedésem, de képtelen vagyok jó pofát vágni az egészhez. Nem értem, hogy ha ennyire odavolt értem régóta, akkor most mire vár...
2014. jan. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!