Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent z hogy azt álmodtam...

Mit jelent z hogy azt álmodtam hogy felvolt akasztva egy lány, meggyilkolták?

Figyelt kérdés
Hosszú sötét, éjjel volt, ligeten, a járda széles fehér volt
2014. jan. 21. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nincs fantáziád gyilkosságok terén.
2014. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grim13 válasza:
ez azt jelenti hogy buta vagy hoz ahhoz rákeress a neten arra hogy álmoskönyv
2014. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rákerestem
2014. jan. 21. 02:03
 4/9 anonim ***** válasza:
az a lényeg, hogy neked mit jelent. belőled mit váltott ki, milyen érzéseid voltak, mire emlékeztettek az ott átélt érzéseid stb
2014. jan. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem ót, nem jó érzések...de nem tudom mihez kötni..bár igen rosszul szoktam lenni lelkileg egy ideje, sőt..nagyon..és testileg is...petefészkem, kölököm, szivemmel bajok vannak, besokkaltam nagyon
2014. jan. 21. 02:19
 6/9 A kérdező kommentje:

jót*

köldököm*

2014. jan. 21. 02:20
 7/9 anonim ***** válasza:
ahogy egy előttem válaszoló is írta, az a lényeg, hogy te hogyan élted meg a dolgot. próbálj összefüggéseket keresni az álmodban átélt érzések, és az ébren átéltek között. azt írtad nagyon rossz érzés volt, akkor lehet, hogy ébren nagyon féltesz egy bizonyos személyt, és egy filmben látott jelenettel kapcsolta össze a tudatalattid a dolgokat. az álmoskönyveket pedig ne vedd készpénznek, azok szinte mindig egy-egy kiragadott dologra fókuszálnak, és nem magát az egész jelenséget próbálják megmagyarázni.
2014. jan. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hamarosan sittre kerülsz
2014. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor lehet te vagy az a lány az álmodban. lehet ebben fejeződnek ki az érzéseid. egyedül halottan a hosszú sötét éjszakában. valahol szép és fájdalmas :)


de menj tovább bátran és teliszájjal nevetve. ahogy néró császár táncolt az égő róma fölött :D

2014. jan. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!