Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Sajnos álomfejtős oldalakon nem leltem megoldásra, de nyugtalanít a dolog.

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka álmodtam:

Abban az általános iskolában vagyok, ahova annak idején jártam, de csak én, és egy barátném volt ott, akinek köze nincs ehhez az intézményhez. Beszélgetünk, majd a telefonján neten mutat egy kislányt, aki igen ügyesen rajzolt, de elrabolták, és miután megkerült, eltorzult lett a személyisége, és az ez utáni rajzain az emberi arcok egyik fele teljesen kidolgozott volt, viszont a másik felük kissé elhanyagolt, pl.: a szemek csupa fehérek voltak, és elmosottabb volt az az arcfél. Majd a rajzokat nézve nagyon furcsa érzés kapott el, szinte horrorisztikus ijesztő félelem, nem is voltam képes a rajzokat tovább nézni. Nem is tudom igazán, és lehet kissé ostobán hangzik, de mintha valamiféle gonoszság lett volna a rajzokban. Aztán pedig felébredtem, de még órákkal utána is éreztem ezt az ijesztő érzést.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2014. jan. 18. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jeleni, hogy jót aludtál.
2014. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, én egy rémálmos alvást nem mondanék éppen jónak.
2014. jan. 19. 16:56
 3/6 anonim válasza:
B.Baán Anikó - Álmaink világa - című könyvet tudnám javasolni az álmok megfejtéséhez. Kezeld úgy álmaidat, mintha kirakósok lennének. Minden apró részletnek amiről álmodsz, jelentősége van. A te esetetben: barátnő, iskola, rajzok, kislány, vagy bármi amire emlékszel egy kicsit jobban. :) Ha megvan a megfejtés egyes része, azt át kell aktualizálnod, formálnod, értelmezned magadra nézve. Valami mondanivalója mindig van az álmoknak(a rémálmoknak is) :)
2014. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, végül sikerül megfejtenem :)
2014. febr. 18. 18:46
 5/6 A kérdező kommentje:
össze sikerült raknom a fontosabb szavak megkeresésével, végül is beigazolódott, hogy miért álmodtam ezt, és volt valós alapja
2014. febr. 18. 18:48
 6/6 anonim válasza:
És mitörtént? leírnád kérlek, vagy üzenetben...
2014. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!