Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álommal kapcsolatos segitségek?

Powerpocok kérdése:

Álommal kapcsolatos segitségek?

Figyelt kérdés

Na sziasztok. 18/F vagyok. Én már több hónapja foglalkozom spirituális dolgokkal, és meditálok is. Rohamosan fejlődtem. Árnyékokat és fényeket is látok..de ebbe most ne mennjünk bele...Hihetetlen, de mindig minden álmomra emlékszem! Tökéletesen. És amikor a halottakkal álmodom, vagy szellemekkel, azt nem tudom megfejteni. Ma például azt álmodtam hogy itthon ideges voltam, tőrtem-zúztam, és láttam, hogy valami random átment a falon. Valami kicsi..

Kirohantam a kertbe, és már nem este volt hanem nappal, és volt ott pár ismerősöm/haverom akik nézték a szomszédkutyát, ami már halott egy jó pár éve, de kiskorunkban igen levadászott egy gyereket. Ugy vitték kórházba megvaratni. Na ez nemlényeg, hanem az, hogy egyre több állatot láttam. Kutyák,macskák .. háziállatokat. És láttam az elhunyt állataimat is. Ők nem mentek össze vissza falon vagy fákon át..Ott ültek és engem figyeltek. Akkor odamentem hozzájuk és nagyon boldog lettem. Ők is. Sírtak is. Utánna visszamentem a haveromhoz tovább nézelődni és mutogat valamire. Akkor már húsvér volt a kutya, a gyermekkori rémálmunk, hehe.Hozzáteszem, megkérdeztem hogy lássa - e azt a sok állatot, Ő meg rámnézett és ezt kérdezte: Te jólvagy? Nincs itt semmi? Miről besélsz? Hülye vagy?

Ezt nagyon nem tudom megfejteni. Kérlek segítsetek.

Ha megkérnélek titeket, azt kívánom hogy nagatív és hülye válaszokat ne adjatok, mivel ez nekem fontos. Álomkönyvekben is néztem, nem volt ott sem ilyen.


Előre is köszönöm! Szép napot! :)



#álom #szellem #Álommegfejtés
2014. jan. 21. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, ahogy az az álmoknál szokás! Neked is további szép napot! :)
2014. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem igazán, én az álmokkal tényleg volt sok meggyőző dolgom. Pl. Megálmodtam a balesetem is, halottakkal komunikáltam..ezért ez sem semmi :)
2014. jan. 21. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges magyarázat (bocs, ha melléfognék...): Olyan félelmeid, rossz emlékeid bukkannak fel újra valamilyen élethelyzet kapcsán, melyekről eddig úgy érezted: már túl vagy rajtuk. Nem szeretnéd elismerni, hogy félsz ezektől, de mindez nagy hatással van rád. A barátodtól, akit álmodban láttál, tanácsot szeretnél kérni ezzel kapcsolatban, de nem látja át a helyzetedet, nem mintha nem tudnád megfelelően elmagyarázni, inkább nem érzékeli a probléma lényegét. Mivel tanácstalan vagy ebben a kérdésben, de nem szeretnéd ezt kimutatni, közvetlen környezetedben leplezni próbálod a gondodat, de ez nem oldódik meg magától. Minél inkább próbálod a szőnyeg alá söpörni, annál erősebben jelenik meg. A megoldást az jelenti, ha szembenézel a félelmeiddel, és elveted azokat a rossz mintákat, melyekhez adott esetben ragaszkodnál.
2014. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csak nehen tudok szembenézni a szellemekkel, mivel még látni nem látom Őket.
2014. jan. 21. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!