Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az éjjel furcsa álmom volt!...

Az éjjel furcsa álmom volt! Megfejtené valaki?

Figyelt kérdés

Arra emlékszem h valami rablás miatt üldöztek a rendőrök éjszaka valami folyó mellett futottam éjszaka és hirtelen egy templom jelent meg előttem és bementem h mindha megakarnám gyónni a bűnömet és mikor az oltár elé borultam Jézus a kereszten a bal kezét kiszakította a szögből és felém nyújtotta majd az egyik lábát is én megakartam csókolni a lábát és akkor felébredtem!

de ez még semmi.miután visszaaludtam azt álmodtam h Istennel beszélgetek és elmondta nekem h nem érti mért ítélik és útálják ennyire az emberek Őt.És megkérdezte tőlem h szerinte ő jó döntéseket hoz?erre én nem válaszoltam semmit majd mérgesen mindha a kérdésére akarta vola a választ a nevemet ordította majd arra megint felébredtem.Miről szólha az álom nem tudom de remélem valaki érti


2014. jan. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresztény vagy
2014. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah h csak ennyi? :)Ezt magam is tudom. azért köszönöm a választ!
2014. jan. 25. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

ennyire szeretnél találkozni istennel hogy már álmodsz is vele?

Sajnállak

2014. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki ír itt arról h akarok találkozni Istennel?:)

Amúgy meg mi bajod lenne azzal is ha megszeretném ismerni Istent?Ha olyan okos vagy mondj nekem egy jó ötletet hátha te frapánsabb vagy.

2014. jan. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!