Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Második éjjele álmodok hasonló...

Második éjjele álmodok hasonló furcsa álmot. Mitől lehetnek és mit jelképezhetnek ezek az álmok? Szóval tegnapelőtt éjjel kisrucákról álmodtam, amelyek egy dobozban voltak, viszonylag kevesen, próbáltak kimászni, én pedig visszatartottam őket.

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel pici csirkék voltak dobozban, de nagyon nagyon sokan, kissebbek nagyobbak, és szintén kimászkáltak, már sikeresebben, én pedig igyekeztem visszatenni őket a helyükre. Mit jelenthetnek ezek az álmok?
2010. jún. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érzed úgy hogy elfolytod valódi önmagadat a hétköznapokban? A kis madarak pozitív dolgot jelentenek, vmit ami szeretne kibontakozni. Te ezt megakadályozod, szinte félsz, hogy mi van ha kimásznak, ezért erőszakkal visszatartod őket. Lehet, hogy ezt teszed önmagad pozitív részeivel is, elnyomsz minden kis kibontakozó dolgot. Vagy pedig van pár ember az életdben akikre rátelepedsz. De inkább az előbbit tartom valószinűbbnek.

Félsz a változástól?

2010. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 G3C1 válasza:
énis álmodtam ilyesmit. csak én azt, hogy van egy kb akkora ketren mint én(170 cm), és akkora rajta a rács, hogy pont kifért közte a kiskacsák feje. de tele volt színültig velük!! aztán simogattam a fejüket, és akkor láttam hogy egy csomó döglött volt már benne:S
2010. jún. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem félek. Az a tudat éltet, hogy megváltozom és végre kibontakozom, mert nincs önbizalmam és ez kihatott az eddigi életemre, mert senki sem tisztel valójában. És ez nagyon zavar, szerelmes vagyok, ami tovább rontja a helyzetet, mert a fiú nem szeret viszont, pedig ismeri az érzéseimt. De képtelen vagyok őt elfelejteni.
2010. jún. 25. 01:12
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Az önbizalomhiány pont igazi valónk elfolytása, a sok rossz tapasztalat miatt, és a megszokott minta miatt mi szerint "kevesebb vagyok, mint a másik". Olvastam egyik nap egy jó idézetet, nem tudom pontosan hogy volt, de a lényege, hogy az, hogy kevesebbnek tarjuk magunkat másoknál, az a legkegyetlenebb módja annak, hogy ki akarjuk fejezni, mi különbözőek vagyunk. Ugyanis mindenki egyenértékű. Tudom jól h a szép szöveg nem elég h ezt igazán kivitelezni is tudjuk.


Küldök pár dolgot, ami segít az igazi változás útján, nekem segített.

Ha gondoljátok...


Éld az életed: [link]

Az élő mátrix: [link]

Itt van sok minden, ajánlom a Most hatalmát.

[link]


[link]


Úgy éreztem ezeket el kell küldenem.

Minden jót Nektek.

2010. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm a fáradozásodat!
2010. jún. 26. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!