Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok mit jelenthettek...

Ezek az álmok mit jelenthettek? Ma álmodtam mindet és örülnék a segítségnek.

Figyelt kérdés

Az egyik álmom az, hogy nőgyógyásznál voltam, aki nagyon kedves volt, utána adtam neki valamiért borravalót, nevetgéltünk. Ezek után az iskoláról kezdtem el beszélgetni vele amikor mentem volna ki. Az udvaron nekiálltam négylevelű lóherét keresni, és szinte mind az volt, arra sétált egy vak öregember, és mondta, hogy mutassam meg neki, meg akarja fogni de nem érezte a leveleiket.


A másik, hogy tengeren vagy óceánon lehettünk egyik legjobb barátommal. Nagyon sekély volt a víz, benne járkáltunk, de sokszor egyedül voltam. Kiderült róla, hogy a felesége (aki nincs is az életben) szülni fog, és hatos ikreket szült, és mutogatta a képeket nekem a kisbabákról. Mindegyik nagyon művészi kép volt. Ezek után valahogy jégkorcsolyáztunk is a tengeren és ex barátom aki iránt még érzek valamit ott volt és azt hitte hogy én együtt vagyok a legjobb barátommal és kicsit féltékeny volt.


Tudom bugyuta álmok, de ha valakinek lenne értelmes ötlete az jó volna, mert érzem, hogy talán mutatni akarna nekem valamit.



2014. jan. 26. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elegem van hadjatok békén rendben? kikészültem mindennap megkérdezni valaki ezt mostmár betelt a pohár nem tudom.
2014. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. azt jelenti, hogy vonzalmat érzel eme egyik legjobb barátod iránt. Ezért vannak ilyen nőgyógyászos és gyerekszüléses motívumok benne.
2014. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha nem szeretnél, nem kell válaszolni, ennyire egyszerű^^
2014. jan. 26. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd Patr0nt, nem kell őt bántani, kissé retardra sikerült...
2014. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te hozzám beszélsz?
2014. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!