Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez meg hogy történt? Töbi lent

Ez meg hogy történt? Töbi lent

Figyelt kérdés
Na szóval 12 éves vagyok és volt egy olyan álmom hogy valamiféle erdöben jártam üldöztek valami vadászok és egyszer megpillantottam egy panda macit futás közbe és jöt velem de elkeztem neki beszélni hogy menekülj és a pandát valami szigonnyal hátba döfték én futotam továb és azon gondolkoztam hogyan tudnék felébredni Csípkedtem magam Álmok a hogy ébredjek föl és meg rendesen tudatosan álmodtam. Szerintetek ez mért volt vagy mit jelenthet?

2014. jan. 26. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azért volt, mert nem forgatod kellő mértékben a nyelvtankönyvet. A pandamaci a nyelvtankönyvet, az erdő a GYK-t, a vadászok pedig az olyan csúnya mumusokat jelképezi, akik beszólnak neked a borzalmas helyesírásodért.
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__5315620-..

Hány idióta kérdést akarsz még feltenni? Komolyan, ha trollkodsz, trollkodj rendesen(mint patr0n)!

2014. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!