Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran ölök álmaiban, miért?

Gyakran ölök álmaiban, miért?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok sok félét. Van hogy túrázok, lovagolok vagy csak a lovardában vagyok, ezek a szokások szép álmok. És van a többi, amit én nem élek meg rossz vagy rémálomnak, amikor ölök, menekülök vagy éppen én üldözök valakit. Legtöbbször általam ismert helyeken vagyok. Csak férfiakat/fiúkat ölök. Nálam fiatalabbat soha. Mindig késsel vagy puszta kézzel, verekedés közben, soha nem távolról végzek a másikkal pl. nem lövök. Mostanában sok krimit, gyilkolós könyvet olvasok (tvt nem nézek). Konkrét pl. Egy túra útvonalon sétáltam egy ismerőssel, amikor az egyik kanyarban állt egy velem egykorú fiú. Odamentem hozzá, valamit mondott nekem amire én elővettem egy kést hasba szúrtam, kihúztam belőle a kést. Végig néztem ahogy összeesik földön, majd letöröltem a késről a vért. Ezután visszamentem az ismerősömhöz és beszélgettünk tovább mintha nem csináltam volna semmit. Na kb. ilyen típusúakat álmodok. Nem olyan mintha rémálom lenne, sőt nem is rossz. Olyan normálisan ébredek. Ha nem álmodok semmit az rosszabb mintha ilyet álmodnék. Miért van ez? A könyvek miatt?

2014. febr. 4. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamaszkori frusztrációk.
2014. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik agresszívnek, szóval inkább a könyvekre tippelnék. Amig csak álmodban csinálod, nincs nagy baj. :)
2014. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A sok krimi olvasása tuti okozhatja. Ekkor azonosulsz igazán az olvasottakkal. De lehet, hogy valami gyűlöletet elnyomsz magadban és ilyenkor szabadul fel... Én ezekre tippelnék..
2014. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor tv-bennéztem egy lövöldözős sorit ( beleélemmagam bármiba hamar) akkor álmodtam ilyeneket...lövöldöztem, fura érzésem volt, de tök jó volt
2014. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy a könyvek miatt van, vagy beléd szállt egy démon. Meditálj naponta 45 percet.
2015. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!