Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy szinte...

Mit jelenthet az, hogy szinte mindig repülőkatasztrófáról álmodok?

Figyelt kérdés

Bármilyen témáról álmodok, mindig van benne egy rész ahol lezuhan egy repülő és szemtanúja vagyok. Álmomban szinte felvillanyoz ez a látvány. Úgy álmodom, hogy amikor felszáll a repülő és nézem, azt érzem hogy le fog zuhanni, és akkor látom hogy elkezd furán repülni, végül becsapódik valahová és felrobban. Van amikor több repülő is lezuhan egymás után.

Több éve ezt álmodom.

Az életben szoktam repülni úgy 2 havonta, de nem jelent számomra semmi különöset a repülés, és akkor nem is gondolok soha ilyesmire hogy lezuhan, akkor miért álmodom mindig ezt? Mit jelenthet?


2014. febr. 7. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy álmodban dolgozod fel a repüléseid élményét, hiszen, amint írod, ébren csak egy közlekedési eszköznek tekinted. Azért írom ezt, mert amikor először repültem, bennem is csak lelkesedés volt - imádok repülni, és mégis, az alatt a 3 hét alatt, amit azon a helyen töltöttem, ahova repülővel utaztam, legalább háromszor álmodtam azt, hogy hazafele a repülő le fog zuhanni. A 12 fős csoportunkból rajtam kívül még négyen álmodták ezt rendszeresen, alapjáraton egyikünk sem félt a repüléstől. Aztán hazafele bele is keveredtünk egy viharba Ferihegy felett, meg is dobálta a gépet rendesen. Nem mondom, volt egy kis pánik :) De aztán szerencsésen földet értünk.
2014. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy az előttem válaszolónak igaza van...De én nagyban gondolkodok :D a, Előző életedben katona voltál a világháborúban és lezuhant a repülőd és meghaltál b, Csak simán lezuhant a repülő amin utaztál (szintén előző életedben) c, Láttad amint lezuhan egy repülő a barátoddal együtt. (szintén előző élet)
2014. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fúh, ez elég érdekes.

Lehet hogy beteges dolognak tűnik, de elgondolkodtam azon is hogy engem felvillanyoz egy ilyennek a látványa. (persze akkor ha nem én ülök rajta, vagy valamilyen ismerősöm)

Egyszer, évekkel ezelőtt láttam már repülőkatasztrófát, vagyis nem éppen a becsapódást, hanem utána a széttörött roncsot teljesen közelről. Teljesen izgalomba hozott a látványa, minta feltöltődtem volna adrenalinnal. Pedig ez negatív élmény és mégis. Nem tudom, de biztos van erre valami pszichológiai megnevezés, amikor valaki a negatív élményeket akarja újra és újra átélni, és ez jelent neki feltöltődést. Lehet hogy az álmom is ezért van.

Hozzátenném, amúgy nem vagyok abnormális az életben.

2014. febr. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!