Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok 2 napja egy...

Miért álmodok 2 napja egy másik fiúval, mikor több éve van barátom, és nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Mielőtt megismertem volna a mostani páromat, képben volt egy srác, aki ugyanott lakik, ahol én jelenleg tanulok. Nem volt semmi köztünk, sokat beszélgettünk fb-on, és voltunk egy közös koncerten, ahol csak messziről köszöntünk egymásnak. Én nagy reményt fűztem hozzá, hogy összejövünk, aztán szerencsére úgy alakult, hogy megtalált a nagy Ő, a párom személyében. Tényleg élek halok érte, imádom. Tegnap kiadott a fb valami bejegyzést az álmomban szereplő fiúról, akivel ugye nem volt semmi. Na és ma és tegnap vele álmodtam. Ma azt, hogy járunk, bátyám pedig a nővérével, szerelmeskedtünk, viszont zagyvaság volt, mert a srácnak volt egy felesége is, aki azért maradt a háztartásban, mert családtag volt. 24 éves vagyok, én és a mostani barátom is, akivel nagyon komolyan tervezzük a jövőbeli életünket, és semmi pénzért nem hagynám el. Mit jelenthet az álom?
2014. jan. 12. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatti szexuális vonzódás.
2014. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!