Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy pár gyakori álmom, de...

Van egy pár gyakori álmom, de nem értem a jelentését?

Figyelt kérdés

1. Gyakran álmodok hogy zuhanok, de nem tudom hogy honnan, nem látom hova zuhanok, de mielőtt leesnék felébredek.

2. Gyakran az életemre törnek, legtöbbször misztikus lények, pl: vámpír. Gyakran én is csak sétálok és megölök valakit,valamit.

3. Gyakran álmodok olyan pasikkal akik bejönek, de már rég letettem róluk.

4. Sokszor látom magam 1 nagyon szép fehér lovon vágtázni a sötétben.

5. Gyakran vannak küldetésem pl x és y lonnal ide meg oda kel menjek s valakit meg kell öljünk stb

6.Gyakran látom szereteim hogy fognak meghalni és hogy hogy érint majd meg

7. Sokszor van hogy a düh azt hozza ki belőlem hogy megnőnek a körmeim mint a kés s ölök velük, vagy általában boszorkány vagyok.

8. Az ellenségeimmel látom magam boldognak.

9. Sokszor összeomlik alattam a híd, s látom ahogy meghalnak a hídon lévő emberek de én mégis életben maradok

10. Néha pl: kiskutyámból vagy macskából változik elő a gyilkosom.


kb. ennyi lenne :D



2014. febr. 8. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát nem akarlak ledegradálni, de ezek mind olyan álomnak tűnnek, amik ilyen tiniregényes/sorozatos. Küldetésekkel, vámpírokkal, csodás lényekkel. Persze nem baj, ha az ember ilyeneket olvas, vagy néz, mert szórakoztató, el kell ismerni, és simán lehet, hogy beleszövöd az álmodba.

Ami viszont tényleg érdekes és azokra kellene koncentrálnod, hogy az ellenségeiddel érzed jól magad álmodban, meg az, hogy ölsz álmodban.

Az ellenséges valószínű arra utal, hogy az alaptermészeted nem ellenségeskedő, hanem inkább a békére törekednél. Az meg, hogy ölsz álmodban, és ahogy írtad, néha "parancsra", meg csak úgy magadtól, az valami nagyon elfojtott agresszió. Kezdj el futni, vagy sportolni, valami stresszlevezető tevékenységet űzni, akár küzdősportokat tanulni, mert segíthet. :)

2014. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A zuhanásos álmoknak nincs igazi jelentése, az csak egy reakciója a szervezetnek. Mivel álmában sokmindent csinál az ember, például fut, ezért az agy ellazítja az izmaid, hogy ne csináld az ágyban ténylegesen azokat a tevékenységeket, amiket álmodsz. Amikor egy ilyen zuhanásos álom van, lehet leesés, felbukás, bármi, akkor a test ellenőrzi, hogy az izmaid "újra tudnak-e éledni". Azaz összerántja őket, és ez így képeződik le álmodban, hogy zuhansz :)

Minden ember a világon álmodik ilyet, ezzel nem kell foglalkoznod egyáltalán.

A többi meg hát... mindenhol ilyen gyilkolós, halálos téma... lehet rossz válasz, de állj le a természet felettis sorozatokkal :D

2014. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mustafa33 ***** válasza:
37%
Mert egy vamp szeretnél lenni és arról álmodozol, hogy legalább álmodhatnál ilyett ☺.
2014. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
túl sok vámpíros könyvet olvashatsz vagy nézhetsz..;) próbált valami komolyabbat olvasgatni.. vagy menny sportolni pl: kézilabda.. ott az agreszívitásodat kiélheted ,feszültséglevezető elfáratsz és még jól is érezheted magad.álítólag amelyik rokonoddal álmotsz ,h meghalt akkr az sokáig fog élni..
2014. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!