Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent ez az álom valamit?...

Jelent ez az álom valamit? (Ha jelent valamit akkor írjárok meg a jelentését) A többi lent:

Figyelt kérdés
Először is vettem egy plüss fehér kutyát, utána találtam egy élő fehér majmot, nagyon megszerettük egymást, és betettem a táskámba hogy hazahozom, de mikor hazaértem nem volt a táskámban csak a fehér plüss kutya.
2012. okt. 4. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hgy élő állatot ne tegyél a táskádba, csak plüss állatot, mert az élő az kiugrik onnan. Tedd inkább ketrecbe!
2012. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lécci értelmesebb válaszokat. Tudom hogy gyerekes kérdés de ezt álmodtam. Mellesleg van köze egy tönkremenő barátsághoz, mert megy egy barátságom tönkrefele.
2012. okt. 4. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, akkor másképp mondom.

A kutya az hűséges barát, nem hagy el. Pláne, ha plüssből van. A majom meg nem hűséges barát, tehát elugrál. Főleg, ha élő és nincs megkötve.

Így már jobb valamivel?

2012. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy a kutya megette a majmot.

amugy szerintem azt jelenti hogy éhes a vaginád és azt szeretné ha telefröcskölném az én kis fehér plüssjószágaimmal

2012. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!