Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelentsen?

Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy ismerősöm akinek a múltévben volt egy szívinfrktusa,zerencsére meggyógyult, na de azon a héten mikor megtudtam minden este 1 héten körösztül vele álmodtam, lehet az is rájátszott h nem tudtam róla semmit még a kórházban volt, na most ismét nem jelenkezik és az e-mail-em re se válaszol, és megin vele álmodtam.. Ez mitől van?
2014. febr. 9. 16:15
 1/3 TwinbHUN válasza:

Amikor megtudtad hogy infarktusa volt folyton rá gondoltál nappal. Amikor az agy lepihen, szép lassan minden gondolatodat újra feldolgozza. Ha valaki semmit sem álmodik, az azért van, mert aznap nem gondolt hosszan, és konkrétan csak egy dologra. Így lehetett hogy elgondolkoztál aznap rajta, hogy vajon mi lehet vele, tényleg meggyógyult-e teljesen stb.stb.

Ezért van az, hogy vele álmodtál megint.

Nem kell mindig rosszra gondolni, főleg, ha az ezotérián alapszik.

2014. febr. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2014. febr. 20. 16:48
 3/3 TwinbHUN válasza:

Nincs mit. Mondjuk ettől függetlenül fölhívhatod csak úgy, hogy mi van vele!

Szerintem örűlne neki. ;)

2014. febr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!