Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha a 'volt'...

Mit jelenthet az ha a 'volt' szerelmemről álmodok?

Figyelt kérdés
Általánosban szerelmes voltam az egyik osztálytársamba, de sosem jártunk meg nem volt semmi.. néha úgy éreztem hogy én is tetszem neki. Már 5 éve hogy elballagtunk, egy ideig találkoztunk buszon, utcán, buliba, de egy jó ideje nem láttam. Nem tudom hogy miért de egy ideje csak vele álmodok. Több mint 2 éve van barátom és már lassan 1 éve együtt is élünk és van egy 8 hónapos kisfiúnk is. Igaz nem mondanám hogy felhőtlenül boldog vagyok a párom mellett. Nem tudom hogy miért van hogy vele álmodok. Jelenthet valamit? Miért lehet?
2014. febr. 11. 18:17
 1/2 anonim válasza:
Szerintem titkon még számítasz arra, hogy valaha találkoztok, sokat gondolsz rá. Emiatt álmodsz róla.
2014. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Talán tudod, hogy jobb lett volna a másik mellett, talán a kihagyott lehetőséget nem tudtad még kiverni a fejedből, hogy mi lett volna, ha megpróbálod.
2014. febr. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!