Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket a "szerelmemről"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetdzik nekem. Több okból kifolyólag nem leszünk soha egy pár. Sokszor gondolok rá, megnézem a profilját, érdekel mi történik vele. Többször álmodtam már vele, de mindig ilyen szörnyű dolgokrol. Egyszer azt, h rohantam a temetőbe, mert valaki azt mondta, hogy meghalt, én nem hittem el, de mikor odaértem épp leengedték a koporsot a sirba, az anyukája meg a növére gyertyát gyujtottak. A másik, amire emlékszem, hogy nagy sebességgel vezetett egy kocsit és egy másik autónak ütközött. Miért lehet ez?
2014. jan. 3. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt az Ezotéria » Álomfejtés kategória kellett volna írnod, nem ide!

Jelentése pedig annyi, hogy ez egy beteljesületlen szerelem! Ez teljesen nyilvánvaló :)

2014. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző kommentelőhöz. Még annyit hozzátennék, hogy az álmok kapcsolatban vannak a tudatalattival nagy részben. A lényeges az , hogy nagyon tetszik , álmodsz róla , de mint írtad ez lehetetlen. Távol vagy tőle , szinte egy elérhetetlen "plátói szerelem".

De miért ne lehetnétek együtt? Minden megoldható , csak akarni kell! :)


F/18

2014. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!